Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Terminologija

Atgalinio skambučio užklausa

Aš suprantu ir sutinku su Privatumo politika, taip pat sutinku, kad „TeleTrade“ apdorotų mano asmeninius duomenis, tokius kaip vardas, pavardė bei kontaktiniai duomenys, ir susisiektų su manimi dėl

Žodynas:

Investuotojas – Įmonės klientas, „TeleTrade Invest“ paslaugoje prekybos sąskaitą užregistravęs investuotojo sąskaita, kad galėtų į savo investuotojo sąskaitą kopijuoti pasirinktos prekiautojo sąskaitos prekybos sandorius.

Prekiautojas – Įmonės klientas, „TeleTrade Invest“ paslaugoje prekybos sąskaitą užregistravęs prekiautojo sąskaita, arba prekybos signalų teikėjas, veikiantis per prekybos sąskaitą, susietą su „TeleTrade Invest“ paslauga. Prekiautojas neturi prieigos prie investuotojo lėšų ir nedalyvauja investuotojo lėšų valdyme, bet veikia vien tik kaip prekybos signalų, kopijuojamų į susietą investuotojo sąskaitą, teikėjas.

Prekybos signalų teikėjas – prekybos sąskaita, iš kurios atkartojami (kopijuojami) prekybos sandoriai į kitas prekybos sąskaitas, susietas su šia prekybos sąskaita per „TeleTrade Invest“ paslaugą.

Nevieša prekiautojo sąskaita – prekiautojo sąskaita, nepaskelbta Prekiautojų reitingo sąraše.

Vieša prekiautojo sąskaita – prekiautojo sąskaita, paskelbta Prekiautojų reitingo sąraše ir matoma visiems Įmonės klientams Įmonės svetainėse.

Prekiautojo sutartis – unikalus personalizuotas kodas, identifikuojantis prekiautoją „TeleTrade Invest“ paslaugoje, apimantis prekiautojo pasiūlymą. Pagal prekiautojo sutartį investuotojas gali pasirinkti atitinkamą prekiautoją, kad prisijungtų prie jo prekybos sąskaitos.

Prekiautojo pasiūlymas – pasiūlymas potencialiems investuotojams susieti savo prekybos sąskaitas su prekiautojo sąskaita pagal prekiautojo nustatytas sąlygas:

 • Prekiautojo komisinis atlygis – prekiautojo nustatytas komisinis mokestis, pagal kurį prekiautojas ir investuotojas tarpusavyje atsiskaito ir pagal kurį skaičiuojamas komisinis mokestis už atkartotus pelningus prekybos sandorius.
 • Ataskaitinis laikotarpis – laikotarpis (nuo investuotojo ir prekiautojo bendradarbiavimo pradžios arba nuo atsiskaitymo tarp investuotojo ir prekiautojo – imamas vėlesnis įvykis), kuriam praėjus, atliekamas atsiskaitymas tarp investuotojo ir prekiautojo. Standartinis ataskaitinis laikotarpis – viena savaitė.

Prekybos sandorių atkartojimas – prekybos sandorių kopijavimas iš prekiautojo sąskaitos į susietą investuotojo sąskaitą.

Atkartojimo santykis – prekybos operacijų kopijavimo iš prekiautojo sąskaitos į investuotojo sąskaitą santykis, kurį nustato investuotojas, prijungdamas savo Investuotojo sąskaitą prie Ppekiautojo sąskaitos.
Prekybos sandorio komisinis mokestis skaičiuojamas remiantis atitinkamo sandorio galutiniu rezultatu, nepriklausomai nuo to, ar sandoris buvo užbaigtas pagal atkartojimo mechanizmą, vykdant prekiautojo prekybos signalą, ar paties investuotojo. Komisinis mokestis balanso operacija nuskaitomas nuo investuotojo sąskaitos su šia pastaba: „cmsn lock for rep. #Investor order ticket“, ir rezervuojamas specialioje užlaikymo sąskaitoje iki tarpusavio atsiskaitymo procedūros tarp investuotojo ir prekiautojo.

Atsiskaitymas – komisinio mokesčio, sukaupto užlaikymo sąskaitoje, paskirstymo tarp investuotojo sąskaitos ir prekiautojo sąskaitos procedūra.

Komisinio mokesčio grąžinimas investuotojui – dalinis prekiautojo sukaupto komisinio mokesčio grąžinimas atsiskaitymo procedūros metu, pervedant jį į investuotojo sąskaitą. Komisinio mokesčio grąžinimas į investuotojo sąskaitas atliekamas balanso operacija su šia pastaba: „cmsn grąžinimas iš prekiautojo sąskaitos numeriu“.

Prekiautojo atlygis – prekiautojo sukaupto komisinio mokesčio dalis, pervedama į prekiautojo sąskaitą atsiskaitymo procedūros metu. Prekiautojo atlygiui taikomas Įmonės mokestis yra pervedamas į prekiautojo sąskaitą balanso operacija su šia pastaba: „cmsn iš investuotojo sąskaitos numeriu”.

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų