Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Prekiautojui

Sužinokite daugiau

BŪTINA:

 • „TeleTrade Invest“ Asmeniniame kabinete pateikti sutikimą tapti „TeleTrade Invest“ prekiautoju. Užpildyti anketą (kurioje be būtinų duomenų galima nurodyti ir prekiautojo požiūriu svarbią informaciją apie jo profesinę veiklą ir siūlomas strategijas), nustatyti komisinį atlygį ir imtis prekybos.
 • Prekiauti sėkmingai, aktyviai, nuolat – kaupti balus, kilti į reitingo viršūnę ir gauti pajamas už kopijuojamus sandorius.
 • Kuo aukštesnė prekiautojo pozicija reitinge, tuo daugiau investuotojų gali prie jo prisijungti. Nuo prisijungusių investuotojų kiekio priklauso komisinio atlygio dydis.

Prekiautojo paskyros sąlygos

Mažiausia lėšų suma „TeleTrade“ sąskaitoje – 2000 JAV dolerių arba 2000 eurų;

Didžiausias svertas 1:100;

Galimi instrumentai: valiutų rinka, metalų CFD, valiutų (USD/RUB) CFD;

Prekybos ribojimai: prekybos sąskaitoje negalima dalinai uždaryti atvirų pozicijų, o taip pat uždaryti atidarant priešingos krypties poziciją;

Prekiautojo komisiniai: nuo 1 iki 50 proc.;

Bendrovės paslaugos mokestis: 40 proc. nuo Prekiautojo komisinių sumos;

Prekiautojo komisinio mokesčio įskaitymai į sąskaitą vyks kiekvieną sekmadienį nuo 0:00 iki 23:59 serverio laiku.

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2017 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • TeleTrade bendradarbiauja su SafeCharge Limited – elektroninių pinigų įstaiga, veikiančią pagal Kipro centrinio banko išduotą leidimą ir priežiūrą, ji taip pat yra pagrindinė MasterCard Europa ir Visa Europa narė. Mes taip pat bendradarbiaujame su Moneybookers ir Neteller, kurie teikia elektroninių piniginių paslaugas ir veikia pagal Finansinės drausmės tarnybos išduotą leidimą bei priežiūrą.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šiuo metu savo paslaugų neteikia JAV piliečiams arba gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų