Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Kas yra „TeleTrade Invest“

Sužinokite daugiau

Privatumo Politika

Apie paslaugą

„TeleTrade Invest“ – tai patogi paslauga, leidžianti investuotojui efektyviai dalyvauti valiutų ir CFD rinkų prekyboje, savarankiškai sandorių nesudarant. Vietoje savarankiškos prekybos investuotojai gali kopijuoti į savo sąskaitas labiau patyrusių prekiautojų sandorius, pasinaudodami „TeleTrade Invest“ paslaugos automatinio proporcingo kopijavimo mechanizmu, ir proporcingai uždirbti iš tokių sandorių. Prekiautojai, leidžiantys investuotojams kopijuoti jų sandorius, savo ruožtu, gauna papildomas pajamas kaip komisinį atlygį, priklausomai nuo to kokį pelną gavo investuotojai iš jų sandorių.

Kas yra „TeleTrade Invest“?

Investuotojams „TeleTrade Invest“ – tai galimybė uždirbti pasyvias pajamas, investuojant į valiutų ar CFD rinkas ir pasinaudojant prekiautojų prekybos žiniomis bei patirtimi. Kopijuodamas sėkmingų prekiautojų sandorius, Investuotojas gali uždirbti net nebaigęs specialių mokymų ir neturėdamas prekybos įgūdžių, reikalingų prekiaujant savarankiškai valiutų ar CFD rinkose.

Prekiautojams „TeleTrade Invest“ – tai galimybė uždirbti papildomas pajamas kaip komisinį atlygį, kurį sumoka investuotojai už prekiautojų sėkmingų sandorių kopijavimą.

„TeleTrade Invest“ privalumai:

Kopijavimo greitis

Sandorių kopijavimo procesas Įmonės serveryje atliekamas nedelsiant, kopijavimas trunka tik sekundės dalis, o į investuotojo sąskaitą nukopijuoto sandorio kaina, praktiškai, visada yra tokia pati kaip originalaus, atitinkamo prekiautojo sudaryto sandorio kaina.

Finansinis skaidrumas

Viena investuotojo sąskaita gali būti susieta su viena prekiautojo sąskaita. Prekiautojo sąskaitos prekybos sandoriai į investuotojo sąskaitą kopijuojami proporcingai investuotojo ir prekiautojo sąskaitose esančioms lėšoms. Taip užtikrinama, kad kopijavimo procesas būtų teisingas ir skaidrus, o šalims yra patogiau stebėti ir vertinti riziką bei numatyti apatinę – tiek investuotojo nukopijuotų sandorių rezultato, tiek ir prekiautojo komisinio atlygio – ribą.

Investuotojo pozicijų kontrolė

Investuotojas gali tiesiogiai valdyti iš prekiautojo sąskaitos nukopijuotas pozicijas, jis gali bet kuriuo metu fiksuoti pelną arba riboti riziką. Naudodamasis „MetaTrader 4“ mobiliomis programėlėmis, investuotojas gali bet kuriuo metu prisijungti ir pakeisti, jeigu reikia, į jo prekybos sąskaitą nukopijuotus sandorius.

Prekiautojo atlygio užlaikymas

„TeleTrade Invest“ yra numatytos prekiautojo komisinio atlygio užlaikymo sąskaitos, kad būtų galima apsaugoti tiek investuotoją, tiek ir prekiautoją ir kad būtų užtikrintas tinkamas šalių atsiskaitymas. Užlaikymo sąskaitose esančių komisinio mokesčio sumų prekiautojas negali nuimti iki ataskaitinio laikotarpio pabaigos, o investuotojas negali panaudoti, kol nebus atliktas tarpusavio atsiskaitymas. Tai garantuoja, kad prekiautojas gaus savo komisinį atlygį, taip pat, kad toks komisinis atlygis bus teisingai apskaičiuotas, atsižvelgiant į finansinius investuotojo rezultatus.

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų