Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

TeleTrade Invest

Pasikonsultuokite

Privatumo Politika

 

 

Investuotojui „TeleTrade Invest“ — tai galimybė gauti pelno, panaudojant prekybos meistrų – „TeleTrade“ klientų ir partnerių – žinias ir patirtį. Su „TeleTrade Invest“ Jums nebūtina prekiauti savarankiškai, Jūs galite gauti pajamų kopijuodami savo pasirinktų prekiautojų sandorius. Tad „TeleTrade Invest“ nereikalauja specialaus išsilavinimo ir įgūdžių, o tokiu būdu valdydami sąskaitą sunaudosite nedaug laiko. Sandoriai kopijuojami automatiškai, todėl Jums nereikės priiminėti sprendimų dėl kiekvieno sandorio. Jūs bet kuriuo metu galėsite baigti prekiauti ir išsaugosite savo pinigų kontrolę.

Prekiautojui „TeleTrade Invest“ — tai galimybė gauti komisinį atlygį, investuotojams kopijuojant sandorius iš jo sąskaitos. Kuo aukštesnė prekiautojo pozicija reitinge, tuo daugiau investuotojų leidžiama prie jo prisijungti, dėl to gaunamas didesnis potencialus komisinis atlygis.

 

Pasirinkti prekiautojai

 

Filtras
PELNINGUMAS, %

Pelningumas — prekiautojo sąskaitos balanso padidėjimas procentais per tam tikrą laikotarpį, atitinkantį jo strategiją.

Laikotarpis
PREKIAUTOJAS
PELNINGUMAS
CASTALYA
KH-14592747
250.5%
Investuoti
Ievegela
PY-16358333
201.4%
Investuoti
185.0%
Investuoti
HattoriHanzo
EV-16463421
161.8%
Investuoti
Laminarity
IE-16453619
75.7%
Investuoti
Miss_gbp777
MN-17587897
63.8%
Investuoti
RMCF
MS-16463487
56.7%
Investuoti
LikePoint
SQ-16453649
54.1%
Investuoti
46.8%
Investuoti
Ballargas
CP-16463253
45.4%
Investuoti
Rodyti daugiau prekiautojų

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2017 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • TeleTrade bendradarbiauja su SafeCharge Limited – elektroninių pinigų įstaiga, veikiančią pagal Kipro centrinio banko išduotą leidimą ir priežiūrą, ji taip pat yra pagrindinė MasterCard Europa ir Visa Europa narė. Mes taip pat bendradarbiaujame su Moneybookers ir Neteller, kurie teikia elektroninių piniginių paslaugas ir veikia pagal Finansinės drausmės tarnybos išduotą leidimą bei priežiūrą.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šiuo metu savo paslaugų neteikia JAV piliečiams arba gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų