Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Demonstracinė sąskaita

Atgalinio skambučio užklausa

Aš suprantu ir sutinku su Privatumo politika, taip pat sutinku, kad „TeleTrade“ apdorotų mano asmeninius duomenis, tokius kaip vardas, pavardė bei kontaktiniai duomenys, ir susisiektų su manimi dėl

Prekyba bandomojoje (demonstracinėje) sąskaitoje – tai jūsų būsimos prekybos finansų rinkose patikrinimas.

Patikrinkite savo žinias ir įgūdžius, prekiaudami TeleTrade siūlomais pinigais.

Atidarius bandomąją sąskaitą, TeleTrade į ją įdės 50 000 virtualių dolerių. Prekiaukite naudodami šias lėšas.

Demonstracinės sąskaitos pagalba jūs:
Tobulinsite prekybos įgūdžius, nerizikuodami savo pinigais

MetaTrader prekybos platformoje galėsite realiu laiku sudaryti realius sandorius su realiomis finansinėmis priemonėmis. Viskas, kas vyksta rinkoje bet kuriuo momentu, veikia jūsų prekybos rezultatus. Ir tik galimas nuostolis yra virtualus.

Panaudosite praktinių užsiėmimų metu įgytas žinias

Viską, ką išmokote TeleTrade seminaruose ar savarankiškai, dabar galėsite panaudoti. Įprastos strategijos, kurių efektyvumas jau patvirtintas, sudėtingos investavimo idėjos, intuityvios spėlionės ir gudrybės – išbandykite skirtingus metodus, juk jūs niekuo nerizikuojate.

Pasirengsite prekybai realioje sąskaitoje

Galėsite įvertinti savo, kaip prekiautojo, potencialą ir įgyti daugiau pasitikėjimo. O tada jūs jau būsite pasirengę atidaryti realią sąskaitą ir uždirbti realų pelną! Bandomąją sąskaitą galite atidaryti pats arba tai padaryti jums padės TeleTrade konsultantas. Prašome pateikti šią formą, kad susisiektumėte su mūsų konsultantu.

Prašome užpildyti ir pateikti šią formą, o mūsų konsultantas netrukus susisieks su jumis. Jis paaiškins, kaip atidaryti demonstracinę sąskaitą ir atsakys į visus jūsų klausimus.

Atgalinio skambučio užklausa

Aš suprantu ir sutinku su Privatumo politika, taip pat sutinku, kad „TeleTrade“ apdorotų mano asmeninius duomenis, tokius kaip vardas, pavardė bei kontaktiniai duomenys, ir susisiektų su manimi dėl

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų