Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Naudingos prekybos sąlygos ir specialūs pasiūlymai

„TeleTrade“ savo klientams taiko naudingas prekybos sąlygas ir specialius pasiūlymus. Naudingos prekybos sąlygos taikomos visą laiką, o specialūs pasiūlymai galioja tik tam tikrą laiką! Stebėkite atnaujinamą informaciją mūsų svetainėje ir nepraleiskite galimybės atidaryti ar papildyti savo sąskaitą palankiomis sąlygomis!

 • Naudingos prekybos sąlygos

  Naudingos prekybos sąlygos gali būti panaudojamos kompensuoti kai kurias jūsų sandorių išlaidas, o taip pat kurti darbo su mumis istoriją, kad už lojalumą gautumėte realų piniginį atlygį, kurį galėtumėte pervesti į savo banko sąskaitą!

 • Laikinieji pasiūlymai

  Jeigu norite sužinoti naujausius pasiūlymus ir taikomas sąlygas, prašome susisiekti su vietiniu „TeleTrade“ biuru.

12 % atlygio programa

12 % kaupiamasis atlygis – papildomai uždirbkite, sandorių išlaidas sutaupydami iki 1 % per mėnesį nuo visos sumos

  Pasveikinimo bonuso programa

  Atidarykite sąskaitą TeleTrade įmonėje ir gaukite dovanų 1000 USD ir daugiau! Kuo didesnis jūsų depozitas, tuo didesnis bus bonusas!

Minimize
 • Laikinieji pasiūlymai turi nustatytas pabaigos datas.
 • Laikinieji pasiūlymai nepanaikina naudingų prekybos sąlygų, kurias suteikia VIP programos arba nuolatiniai pasiūlymai
 • Prašome susisiekti su „TeleTrade“ konsultantais ir sužinoti daugiau apie galiojančius laikinuosius pasiūlymus.
Minimize

Atgalinio skambučio užklausa

Aš suprantu ir sutinku su Privatumo politika, taip pat sutinku, kad „TeleTrade“ apdorotų mano asmeninius duomenis, tokius kaip vardas, pavardė bei kontaktiniai duomenys, ir susisiektų su manimi dėl

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų