Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Partneriai

Tapti partneriu

Privatumo Politika

TeleTrade Partnerių Programa

Argi nebūtų puiku, jeigu galėtumėte dirbti namuose ir uždirbti, darydami tai, kas jums iš tiesų patinka! Traukia nuosavo verslo idėja, bet neturite pakankamai kapitalo?

Tada mes siūlome jums optimalų sprendimą, kuris leis jums patiems kontroliuoti savo finansus ir gauti ilgalaikes pajamas.

TeleTrade referalų programa – tai programa, pagal kurią partneriams ir referalams mes siūlome progresyvius komisinio atlygio planus, procentais nuo įmonės pelno (spredo, komisinio mokesčio ir pan.) už kiekvieną prekiaujančio referalo uždarytą sandorio lotą. Programoje pajamų dydis tiesiogiai priklauso nuo pritrauktų klientų prekybos aktyvumo. Tokiu būdu, TeleTrade referalų programa padės jums jūsų elektronines svetaines, tinklalapius, tinklaraščius, o taip pat socialinių tinklų puslapius paversti tikra pinigų kalve.


Apsilankyti svetainėje
Uždirbkite iki 1500 USD! Apie TeleTrade partnerių programą Daugiau informacijos

Kaip ši partnerių programa veikia?Nesvarbu, ar esate tinklalapio administratorius, tinklaraštininkas, socialinės žiniasklaidos atstovas, patyręs partnerių programų dalyvis ar tiesiog norite uždirbti daugiau pinigų iš savo klientų, mes siūlome jums užmokesčio planą!

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai rekomenduoti TeleTrade įmonę savo klientams arba, naudojantis dideliu mūsų rinkodaros priemonių rinkiniu, reklamuoti mus savo internetinėje veikloje ir gauti komisinį atlygį už kiekvieną nukreiptą klientą, kuris užsiregistruos arba prekiaus pas mus.

Tai taip paprasta:

 • Registruokis
  Prisijunk prie TeleTrade partnerių programos ir atidaryk Partnerio sąskaitą.

 • Nukreipk
  Naudok pateiktas priemones mūsų reklamai arba pristatyk savo klientus tiesiai TeleTrade įmonei.

 • Uždirbk
  Gauk užmokestį už kiekvieną tinkamą klientą, kuris užsiregistruos arba prekiaus pas mus.

Mėgaukis naudingos partnerystės privalumais!

TeleTrade partnerių programa nieko nekainuoja ir yra tikra aukso kasykla, veikianti lyg prisukamas mechanizmas, nešantis jums lengvus pinigus.

Tapti
 partneriu

Privatumo Politika

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2017 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • TeleTrade bendradarbiauja su SafeCharge Limited – elektroninių pinigų įstaiga, veikiančią pagal Kipro centrinio banko išduotą leidimą ir priežiūrą, ji taip pat yra pagrindinė MasterCard Europa ir Visa Europa narė. Mes taip pat bendradarbiaujame su Moneybookers ir Neteller, kurie teikia elektroninių piniginių paslaugas ir veikia pagal Finansinės drausmės tarnybos išduotą leidimą bei priežiūrą.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šiuo metu savo paslaugų neteikia JAV piliečiams arba gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų