Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Svarbiausios šios ir praėjusios prekybos dienos naujienos

Antradienį valiutų rinkos dėmesį buvo prikaustę Jungtinės Karalystės parlamento debatai. Šių debatų rezultatas – priimta pataisa, ATMETANTI šalies išstojimo iš Europos Sąjungos be susitarimo galimybę. Europos Sąjunga Donaldo Tusko lūpomis paskubėjo pareikšti, kad neketina peržiūrėti dabartinio, jau suderinto susitarimo sąlygų. Tokiu būdu, nematome Teresai Mej kitos galimybės kaip tik kreiptis į Briuselį su prašymu perkelti kovo 29 d. – išstojimo iš ES datos – terminą. Šios naujienos svarui suteikė pakankamai stiprų kritimo impulsą visų kitų valiutų atžvilgiu.  Mūsų nuomone, artimiausioje perspektyvoje galima ir toliau prognozuoti svaro silpnėjimą (žinoma, laikantis techninės analizės dėsnių).

Iš pastarosios nakties įvykių išskirtume gerus Australijos praėjusiųjų metų IV ketvirčio rodiklius. Jie sukėlė Australijos dolerio stiprėjimo bangą, kuri sąlygojo ir Naujosios Zelandijos dolerio stiprėjimą.

Šiandien vienas svarbiausių savaitės įvykių valiutų rinkai – 21.00 val. JAV FED Atviros rinkos komitetas pagal savo posėdžio rezultatus paskelbs palūkanų normą ir pareiškimą, po to, 21.30 val., vyks Džeromo Pauelo spaudos konferencija.

 • EURUSD – nors ir išliko kilimo tendencija, vis dėl to poros kilimo impulsas labai susilpnėjo. Šiandien kaip ir vakar toliau svarstome poros pirkimą – jai nusileidus. Parduoti, mūsų supratimu, gali būti tikslinga 1,1480–1,1520 srityje ar aukščiau.
 • GBPUSD – kaip jau pažymėjome, atsižvelgiant į fundamentinius faktorius, poros augimo potencialas negali būti didelis. Tačiau, šios apžvalgos rašymo metu pora dar tik ruošiasi „išeiti“ iš kylančio 4 valandų grafiko kanalo ribų. Tuo pat metu dieniniame grafike stebime jungtinį palaikymą – tai ЕМА 200 ir ЕМА 8, į kuriuos įsirėmė poros kotiruotės. Atsižvelgdami į tai, šiandien, kol pora neišėjo iš kylančio 4 valandų grafiko kanalo ribų, svarstome poros pardavimą ties vakarykštėmis viršūnėmis, o pirkimą ties 1,3015 ir žemiau. 
 • USDJPY – per vakar dieną poros situacija nepasikeitė. Pora bando „išeiti“ žemyn iš valandinio grafiko horizontalaus kanalo. Atsižvelgdami į tai, svarstome tiek poros pardavimą, tiek ir pirkimą.

 

Pav. EURUSD valandinis grafikas

Pav. GBPUSD 4 valandų grafikas

Pav. USDJPY valandinis grafikas

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų