Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Svarbiausios šios ir praėjusios prekybos dienos naujienos

Vakar paskelbus prieš keturias savaites įvykusio paskutiniojo ECB posėdžio protokolą, rinkos dalyviai nieko naujo nesužinojo. Eilinį kartą buvo patvirtinta, kad „ECB pagrindinės palūkanų normos liks tokios pačios, bent jau iki 2019 metų vasaros, tačiau bet kuriuo atveju tiek, kiek reikės siekiant užtikrinti nuolatinę stabilią infliacijos konvergenciją iki žemesnių lygių, bet nenutolusių nuo 2 % vidutinio laikotarpio perspektyvoje“.

Finansų rinkos bandė suvokti JAV-Kinijos prekybos derybų rezultatus, į kuriuos atkreipėme dėmesį vakar dienos apžvalgoje. Šiame fone naftos kainos krito. Tačiau, prasidėjus Amerikos sesijai naftos kotiruotės, o kartu ir Kanados doleris, toliau užtikrintai stiprėjo.

Savo ruožtu, JAV doleris po dienos prekybos pademonstravo savo viršenybę valiutų rinkos oponentų atžvilgiu (išskyrus žaliavų valiutas).

Šiandien, 11.30 val., laukiame viso rinkinio Jungtinės Karalystės makrostatistikos duomenų, iš jų svarbiausi bus praėjusių metų lapkričio mėnesio BVP ir pramoninės gamybos rodikliai. O 15.30 val. bus skelbiami JAV gruodžio mėnesio vartotojų kainų indeksai.

 • EURUSD – kaip pažymėjome vakar, pora savo viršūnėmis pasiekė dieninį ЕМА 200. Atsižvelgdami į tai, šiandien svarstome tiek poros pardavimą ties 1,1580, tiek ir jos pirkimą ties 1,1440 bei žemiau.
 • GBPUSD pora toliau konsoliduojasi DIENINIO grafiko pasipriešinimo linijos srityje (ši linija jungia praėjusių metų balandžio 16 d. ir lapkričio 7 d. dieninių žvakių uždarymo kainas). Šiandien pirmiausia svarstome poros pirkimą, jai nusileidus iki 1,2690.
 • USDJPY – nežiūrėdami, kad po vakar dienos prekybos pora suformavo bulių žvakę, taip pat tam tikrų tolimesnio augimo ženklų, toliau manome, kad pora linkusi leistis ir svarstome poros pardavimą ties 108,85 ar aukščiau.

Pav. EURUSD valandinis grafikas

Pav. GBPUSD 4 valandų grafikas

Pav. USDJPY valandinis grafikas

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų