Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Svarbiausios šios ir praėjusios prekybos dienos naujienos

Trečiadienį JAV akcijų rinkos nedirbo dėl Bušo vyresniojo laidotuvių. Todėl valiutų rinka orientuotis galėjo tik pagal JAV akcijų indeksų ateities sandorių prekybą, kurių kritimas vakar buvo pristabdytas ir jie šiek tiek pakilo. Tačiau, šios paros pradžioje JAV akcijų indeksų ateities sandoriai suformavo vieno procento dydžio kritimo bangą. Visai tikėtina, kad prie to prisidėjo „Huawei“ įmonės vyriausiojo finansų direktoriaus sulaikymas Kanadoje JAV prašymu.

Viso to fone JAV doleriu vakar buvo prekiaujama skirtingomis kryptimis, išimtis buvo žaliavų valiutos – jų atžvilgiu JAV doleris toliau stiprėjo. Tam kažkiek padėjo Kanados bankas, paskelbęs labai atsargų pareiškimą dėl pinigų politikos, kuriame išreiškė susirūpinimą dėl galimo didesnio, nei buvo prognozuota infliacijos lygio kritimo ir pabrėžė stiprų naftos kainų kritimą po spalio mėnesio posėdžio.

Šiandien ryte pasaulio žiniasklaidos priemonės išplatino kelis optimistinius Kinijos prekybos ministerijos pareiškimus dėl Kinijos ir JAV tarpusavio prekybos santykių perspektyvų. Su tuo ir siejame Japonijos jenos silpnėjimo bangą rytinėmis valandomis. Tačiau, mūsų nuomone, tokie pareiškimai – tai Kinijos diplomatijos, skirtos NEAŠTRINTI ir taip jau sudėtingų santykių su JAV – ypač Kanadoje sulaikius vieną aukščiausių Kinijos bendrovės vadovų, priemonė (kol nebus atlikta konkrečių veiksmų).

Šiandien ir rytoj Vienoje vyksta eilinis OPEC narių posėdis, į kurį pakviesta ir Rusija, siekiant susitarti dėl pasaulinio naftos gavybos apimčių mažinimo, kad būtų užkirstas kelias staigiam naftos kainos kritimui. Jeigu tai bus pasiekta, galima tikėtis Kanados dolerio augimo bangos.

Be to, šiandien, 15.15 val., laukiame išankstinių (ADP) JAV lapkričio mėnesio darbo rinkos duomenų. 15.35 val. kalbės Kanados banko vadovas Stivenas Polozas, 17.00 val. – skelbiamas JAV negamybos srities ISM PMI, o 18.00 val. – savaitinės JAV naftos atsargos.

 • EURUSD – lyginant su vakar, poros situacija iš esmės nepasikeitė – pora prekiaujama ties apatine dieninio grafiko trikampio kraštine. Atsižvelgdami į tai, ramioje rinkoje svarstome poros pirkimą ties 1,1220, o pardavimą – ties užvakarykštėmis viršūnėmis.
 • GBPUSD poros situacija analogiška – žr. vakar dienos apžvalgą.
 • USDJPY porą stipriai veikia išorės faktoriai. Tai yra – JAV ir Kinijos tarpusavio santykiai. Šiandien ramioje rinkoje svarstome poros pardavimą ties 113,60, o poros pirkimą ties 112,10.


Pav. EURUSD 4 valandų grafikas


Pav. GBPUSD valandinis grafikas


Pav. USDJPY 4 valandų grafikas

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų