Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Svarbiausios šios ir praėjusios prekybos dienos naujienos

Demokratų pergalė (omenyje turima dauguma Kongreso atstovų rūmuose) tarpiniuose JAV Kongreso rinkimuose, be abejonės, kai kuriuos Donaldo Trumpo projektus prilaikys. Tačiau, pagrindiniai JAV akcijų indeksai (mes žiūrime jų, kaip pagrindinio JAV ekonomikos nuotaikų rodiklio, tendencijas) į pasibaigusių rinkimų rezultatus atsakė daugiau kaip dviejų procentų augimu. Tokiame fone JAV silpnėjimo banga gavosi gana kukli, ir ją greitai pakeitė augimo banga.

Šiandien, 21.00 val., bus skelbiami eilinio JAV FED Atviros rinkos komiteto posėdžio rezultatai: bus paskelbta palūkanų norma, kurios neplanuojama keisti, ir paviešintas lydimasis pareiškimas, kurio tonas ir palaiko pagrindinę intrigą – ar sulauks JAV doleris papildomo impulso tolimesniam augimui, ar prasidės jo korekcija žemyn.

Pasisakymo apie paskutiniojo Naujosios Zelandijos rezervų banko posėdžio rezultatus tonas buvo labai atsargus. Ekonomikos prieaugį „daugiausia sąlygojo laikini faktoriai“ ir esamą 1,75 proc. palūkanų normą numatoma išlaikyti iki pat 2020 metų. Mūsų supratimu, po viso to Naujosios Zelandijos dolerio augimas turi pagrindo sulėtėti (bent jau).

Šiandien, 12.00 val., bus paskelbtos ES ekonominės prognozės. Jos skelbiamos tris kartus per metus ir rodo numatomą Europos Sąjungos vystymąsi per artimiausius du metus.

 • EURUSD – vakar pora pakilo iki viršutinės besileidžiančio 4 valandų grafiko kanalo ribos ir pradėjo kristi. Šios apžvalgos rašymo metu pora kyla nuo palaikymo, ties kuriuo vakar rekomendavome pirkti. Iki JAV FED pranešimų paskelbimo (21.00 val.) poros pirkimą šiandien svarstome jau minėtame besileidžiančiame kanale 4 valandų grafike, o pardavimą – porai daug pakilus – iki 1,1600.
 • GBPUSD – pasiekusi 1,3174 – vakar dienos viršūnę, pora pradėjo koreguotis. Iš esmės mes tik praplečiame galimų poros pardavimų sritį. Daugiau neturime ko pridėti prie mūsų vakar dienos svarstymų (žr. ankstesnę apžvalgą).
 • USDJPY – kaip vakar atkreipėme dėmesį, prielaidų porai leistis kol kas nėra. Šiandien svarstome poros pardavimą, jai smarkiai pakilus iki 114,45, o poros pirkimą – jai nusileidus iki 113,10 ir žemiau.

Pav. EURUSD 4 valandų grafikas

Pav. GBPUSD 4 valandų grafikas

Pav. USDJPY 4 valandų grafikas

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų