Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Svarbiausios šios ir praėjusios dienos naujienos

Vakar dienos įvykiai, kai labai smarkiai krito (dar stipresnę terminologiją, pavyzdžiui, „rinkos nuosmukis“, naudojame, kai kritimas sudaro 5 ir daugiau procentų) JAV akcijų indeksai: Dou-Džonso ir „S&P 500“ – daugiau kaip 3 procentus, „Nasdaq“ – daugiau kaip 4 procentus, kartu krito JAV valstybės obligacijų pelningumas, kurį lydėjo JAV dolerio išpardavimas visų kitų valiutų (išskyrus žaliavų) ir aukso atžvilgiu, eilinį kartą priminė investuotojams, kad Amerikos akcijų rinka yra perkaitusi, ir tai kelia tam tikras pasekmes. Vakarykštis žaliavų valiutų silpnumas (pirmiausia, Kanados ir Australijos dolerių) aiškintinas stipria naftos kainų kritimo banga. Ir, pagaliau, praėjusios paros paveikslą „tinkamai“ užbaigia jau šios dienos Kinijos akcijų rinkos nuosmukis. Pavyzdžiui, vienas svarbiausių Kinijos akcijų indeksų – „Shanghai Composite“ indeksas – šios apžvalgos rašymo metu yra nukritęs daugiau kaip 5,5 proc. Paprastai tokie įvykiai nieko gero nežada Australijos doleriui.

Be to, daug žadančios BREXIT naujienos toliau „gena“ svarą aukštyn. Tik pabrėšime, kad kol kas tai vien pažadai, realių rezultatų – parengto pasirašyti susitarimo (o dar geriau – jau pasirašyto) – mes nematome.

Šiandien, 12.00 val., kalbės Anglijos banko vadovas Markas Karni, 14.30 val. bus skelbiama paskutiniojo skirto pinigų politikai ir įvykusio prieš tris savaites ECB posėdžio ataskaita, o 15.30 val. iš už vandenyno bus paskelbti JAV rugsėjo mėnesio vartotojų kainų indeksai.

 • EURUSD pora visai garbingai atidirbo tiek palaikymo, tiek ir pasipriešinimo linijas, kurias vakar rekomendavome prekybai. Jeigu išsilaikys vakar dienos tendencijos, tai pora turės pagrindo augti. 
 • GBPUSD pora kildama praktiškai pasiekė dieninį ЕМА 200. Ramioje rinkoje, paprastai, porai jį įveikti būna sunku. Jeigu nebus informacinių BREXIT šalininkų atakų, mūsų nuomone, pora visai tinkama trumpalaikiams pardavimams ties 1,3250 ir aukščiau. Pirkimą svarstome porai nusileidus iki 1,3140.
 • USDJPY – vakar pora laikėsi žanro klasikos – leidosi kartu su JAV akcijų indeksais. Tokioje situacijoje poros pirkimą svarstysime tik dieninių ЕМА 100 ir ЕМА 200 srityje. Poros pardavimą – jai pakilus iki dieninių ЕМА 8 ir ЕМА 18. Šiandien šie ЕМА yra maždaug vienodų reikšmių.

Pav. EURUSD valandinis grafikas

Pav. GBPUSD valandinis grafikas

Pav. USDJPY 4 valandų grafikas

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų