Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Svarbiausios šios ir praėjusios dienos naujienos

Pagal paskelbtus posėdžių rezultatus nei Anglijos bankas, nei Europos CB savo pinigų politikos techninių parametrų nepakeitė, tai yra nepakeitė nei palūkanų normų, nei suplanuotų kiekybinio skatinimo programų. Anglijos bankas pakartojo, kad „bet koks būsimas banko palūkanų normų didinimas, greičiausiai, bus laipsniškas ir ribotas“.

Mario Draghi (ЕЦБ) pabrėžė, kad „kad stipresnės skatinimo priemonės vis dar reikalingos, kad būtų palaikoma infliacija“ ir sumažino „BVP augimo 2018 m. prognozes iki 2,0 procentų, o anksčiau buvo prognozuojama 2,1 proc.“

Atsižvelgdama į tai, kad investuotojai iš 2 pagrindinių Europos centrinių bankų nieko iš esmės naujo neišgirdo, valiutų rinka pradėjo atidirbinėti nelabai gerus JAV rugpjūčio mėnesio CPI – vartotojų kainų indeksus, kurie nebuvo tokie siaubingai blogi, kaip dieną prieš tai paskelbti PPI – gamintojų kainų indeksai, bet vis tiek blogesni nei prognozuota. Viso to rezultatas – JAV doleris atsitraukė visų pagrindinių valiutų (išskyrus Japonijos jeną) ir aukso atžvilgiu.

Šiandien, 13.00 val., laukiame Anglijos banko vadovo Marko Karni pasisakymo, o 15.30 val. bus skelbiami JAV rugpjūčio mėnesio mažmeninių pardavimų duomenys.

 • EURUSD – atsižvelgdami į šiuo metu JAV dolerį išparduodančios rinkos nuotaikas, šiandien svarstome poros pirkimą, jai sugrįžus prie 1,1640 – vakar pramušto pasipriešinimo. O, turėdami omenyje tai, kad kylanti pora šiuo metu remiasi į dieninį ЕМА 100, o šiek tiek aukščiau yra dieninis ЕМА 200, svarstome poros pardavimą ties 1,1740 pasipriešinimo lygiu.
 • GBPUSD – šiandien svarstome poros pardavimą ties 1,3200 ir aukščiau. O poros pirkimą – ties 1,3070 ir žemiau.
 • USDJPY pora kildama pasiekė stiprią (mūsų supratimu) pardavimo sritį. Ryžtingai judėti žemyn rinkai trukdo išskirtinė euforija. Tačiau, šiandien svarstome pardavimą su adekvačiais tikslais kiekviena tinkama proga, porai kylant iki pat 113,20.

Pav. EURUSD 4 valandų grafikas

Pav. GBPUSD 4 valandų grafikas

Pav. USDJPY 4 valandų grafikas

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų