Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Svarbiausios šios ir praėjusios dienos naujienos

Vakar dienos valiutų prekyboje dėmesį atkreipė susiformavusi korekcinė Japonijos jenos stiprėjimo banga. Priminsime, jena daugiau kaip parą buvo tikslingai išparduodama po to, kai Japonijos bankas „nusprendė įtvirtinti dabartinės politikos tvarumą“, ši politika, tikriausia, pati „minkščiausia“ lyginant su kitų pagrindinių pasaulio ekonomikų politikomis.

Neabejotinai be gerų vakar dienos išankstinių JAV liepos mėnesio darbo rinkos duomenų, rinkos dalyvius domino ir JAV FED atviros rinkos komiteto pareiškimo pagal praėjusio posėdžio rezultatus turinys. Tad štai, nežiūrint beprecedentinio JAV prezidento spaudimo JAV FED (prieštaraujant susiklosčiusioms normoms ir tradicijoms), JAV FED išliko tvirtas ir pareiškė, kad palūkanų normas šiais metais numatoma didinti dar du kartus. Tokią FED poziciją rinka suprato kaip prielaidą brangti JAV doleriui.

Šiandien, 11.30 val., laukiame Jungtinės Karalystės liepos mėnesio statybų srities PMI, o 14.00 val.  Anglijos bankas eilinį kartą praneš palūkanų normą, balsavimo dėl jos rezultatus, o taip pat paviešins ataskaitą dėl pinigų politikos bei ketvirčio infliacijos ataskaitą su šalies ekonomikos plėtros prognozėmis artimiausiems 2 metams. Vėliau planuojama Anglijos banko vadovo spaudos konferencija. Intrigą sudaro tai, kad, esant nelabai įtikinamiems pastarojo meto makroekonominiams duomenims ir neaiškioms perspektyvoms dėl BREXIT, rinka prognozuoja palūkanų normos PADIDINIMĄ pagal šiandienos posėdžio rezultatus. Mes nuo komentarų kol kas susilaikysime ir į situaciją pažvelgsime iš šalies.

 • EURUSD – po vakar dienos naujienų pora leidžiasi. Tačiau, juda trikampyje tiek 4 valandų, tiek ir dieniniame grafikuose, išlieka neapibrėžtumas sprendžiant dėl poros judėjimo krypties. Šiandien pirmiausia svarstome poros pardavimą.
 • GBPUSD – mūsų manymu, kokias nors išvadas dėl vyraujančio poros judėjimo bus galima daryti pasibaigus Marko Karni spaudos konferencijai.
 • USDJPY – šiandien svarstome poros pardavimą ties 112,50, o poros pirkimą – ties 110,90.

Pav. EURUSD 4 valandų grafikas

Pav. GBPUSD valandinis grafikas

Pav. USDJPY valandinis grafikas

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų