Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Svarbiausios šios ir praėjusios dienos naujienos

Vakar dienos valiutų prekybos Amerikos sesija vyko aiškiai pirmaujant JAV doleriui. To priežastis, kaip manome, (be to, kad JAV akcijų indeksai kaip pradėjo savo sesiją ganėtinai stipriu kritimu, taip ir nesugrįžo atgal iki sesijos pabaigos) buvo Amerikos valstybės obligacijų pelningumo augimo banga. Dešimties metų JAV valstybės obligacijos per vakarykštės prekybos piką pasiekė 3,089 % pelningumą (2011 metų lygis). Kaip žinia, valstybės obligacijų pelningumas didėja, kai krenta jų vertė. O tai, savo ruožtu, reiškia, kad arba jų neperka, arba parduoda didelius jų kiekius. Subalansuota kiekvienos šalies finansų rinka numato, kad atsilaisvinę pinigų srautai nukreipiami į akcijų rinką ir bent jau neleidžia jai kristi. Tačiau, teigiamų JAV ekonomikos naujienų trūkumas vakar visiškai nemotyvavo pasaulio visuomenės investuoti į jau ir taip ganėtinai perkaitusią JAV akcijų rinką. O tai galų gale neišvengiamai sąlygos ir, mažiausiai, stiprią akcijų rinkos korekciją, ir JAV dolerio išpardavimą.

Šiandien, 15.00 ir 19.00 val., kalbės centrinių bankų vadovai, tai yra: ECB vadovas Mario Draghi ir Šveicarijos nacionalinio banko vadovas Tomas Džordanas. Taip pat bus paskelbti JAV balandžio mėnesio naujoms statyboms išduotų leidimų duomenys (15.30 val.) ir savaitiniai naftos bei naftos produktų atsargų duomenys (17.30 val.)

 • EURUSD – po vakarykštės JAV dolerio stiprėjimo bangos svarstome tik poros pardavimą, jai pakilus.
 • GBPUSD pora toliau spaudžiama. Tačiau, 1,35 palaikymo lygis dieniniame grafike laikosi. Vis tik po vakarykštės JAV dolerio stiprėjimo bangos svarstome tik poros pardavimą, jai pakilus.
 • USDJPY – po vakar dienos prekybos pora užtikrintai išaugo. Svarstome tiek poros pirkimą, tiek ir pardavimą kylančio 4 valandų grafiko kanalo ribose.

Pav. EURUSD valandinis grafikas

Pav. GBPUSD 4 valandų grafikas

Pav. USDJPY 4 valandų grafikas

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų