Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Svarbiausios šios ir praėjusios dienos naujienos

Pirmadienį prekyba valiutų rinkoje vyko ramiai, į skirtingas puses, nes nebuvo svarbių ekonominių ir politinių naujienų. Galime tik paminėti svaro stiprėjimo bangą, sutapusią su „Twitter“ pranešimu, kad „ES ir Jungtinė Karalystė baigia susitarti“. Tačiau, iš karto pasakysime, mūsų pastangos rasti bent kokį to patvirtinimą solidžiose angliškose žiniasklaidos priemonėse buvo nesėkmingos.

Šiandien laukiame Jungtinės Karalystės Vyriausybės metinio biudžeto, kuriame atsispindės valstybės vidaus išlaidos ir įsiskolinimo lygis (13.30 val.), 14.30 val. skelbiami JAV vasario mėnesio vartotojų kainų indeksai, o 16.15 val. kalbės Kanados banko vadovas Stivenas Polozas.

 • EURUSD – vakar porai pakilti aiškiai nepavyko – euro pardavėjai vakar vakare ir šiandien naktį leido porai du kartus pasiekti 1,2343 viršūnę ir pradėjo ją „stumti“ žemyn. Vienas iš galimų scenarijų – poros judėjimas besileidžiančiame 4 valandų grafiko kanale. Svarstome tiek poros pirkimą, tiek ir pardavimą šio kanalo ribose.
 • GBPUSD – vakarykštė „naujiena“ dėl BREXIT susitarimo iš esmės poros padėties 4 valandų grafike nepakeitė. Pora, išėjusi iš vieno neapibrėžtumo trikampio, pasiliko kitame trikampyje ir tame pat besileidžiančiame 4 valandų grafiko kanale. Formaliai pora ir toliau linkusi leistis, todėl mes pirmiausia svarstome poros pirkimą, jai nusileidus (žr. grafiką).
 • USDJPY – techniškai porą toliau „riboja“ dieniniai ЕМА 18 ir ЕМА 8. Tačiau visą šią naktį ji judėjo stipriai veikiama JAV dolerio pirkėjų. Mes poros pirkimą svarstysime su sąlyga, kad bus pramušta į viršų 4 valandų grafiko pasipriešinimo linija arba porai nusileis bent jau iki 106,30.

Pav. EURUSD 4 valandų grafikas

Pav. GBPUSD 4 valandų grafikas

Pav. USDJPY 4 valandų grafikas

 

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų