Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Svarbiausios šios ir praėjusios dienos naujienos

Pirmadienį prekyba valiutų rinkoje vyko į skirtingas puses ir nepasižymėjo dideliu kainų kintamumu. Pristabdytas Amerikos akcijų indeksų kritimas, jie netgi šiek tiek pakilo, tai leido rinkos dalyviams prabilti apie galimą stabilizaciją. Verta atkreipti dėmesį į Japonijos jenos stiprėjimo bangą, prasidėjusią šiandien, rytinėmis valandomis. Mes tai siejame su „Twitter“ išplatintu Japonijos banko pranešimu,  kad „žemos palūkanų normos veikia bankų pajamas, o Japonijos bankai turi pakankamą kapitalą“, taip pat „Japonijos korporacijų pelnas gerėja“. Be to, pasitikėjimo rinkai suteikė ir pranešimas apie tai, kad Japonijos ministras pirmininkas Šinzo Abė planuoja pratęsti dabartinio Japonijos banko vadovo Haruhiko Kuroda įgaliojimus antrajai kadencijai.

Šiandien laukiame Jungtinės Karalystės infliacijos duomenų bloko (11.30 val.), svarbiausia informacija – vartotojų kainų indeksas (CPI).

 • EURUSD pora dabar nuo 1,2330 lygio koreguojasi žemyn, šį lygį vakar rekomendavome pardavimams. Šiandien svarstome tiek poros pirkimą, tiek ir pardavimą ties atitinkamais valandinio grafiko lygiais.
 • GBPUSD pora konsoliduojasi, o mes ir toliau manome, kad ji linkusi leistis. Atsižvelgdami į tai, svarstome poros pardavimą ties 1,3900–1,3930, o pirkimą – porai gerokai nusileidus iki 1,3600.
 • USDJPY porai šiandien ryte suteiktas stiprus kritimo impulsas. Dėl to mes kol kas svarstome tik poros pardavimą.

Pav. EURUSD valandinis grafikas

Pav. GBPUSD valandinis grafikas

Pav. USDJPY valandinis grafikas

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų