Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Svarbiausios naujienos

Savaitė tarp Kalėdų ir Naujųjų metų išsiskyrė JAV dešimties metų valstybės obligacijų pelningumo mažėjimo banga ir to rezultatu – JAV dolerio silpnėjimu. Greičiausiai dėl to pirmoji po Naujųjų metų valiutų rinkos sesija porose, susijusiose su JAV doleriu, prasidėjo trūkiu ne JAV dolerio naudai. Tačiau, po to sekę vakar dienos įvykiai atskleidė JAV dolerio bandymus stabilizuotis ir pereiti į puolimą. Tarp kitko, JAV akcijų rinka ir valstybės obligacijų pelningumas vakar taip pat augo.

Šiandien laukiame Jungtinės Karalystės gruodžio mėnesio statybų srities PMI (11.30 val.), JAV gruodžio mėnesio gamybos ISM PMI (17.00 val.) ir 21.00 val. skelbiamo JAV FED atviros rinkos komiteto paskutiniojo posėdžio protokolo.

 • EURUSD pora kildama pasiekė praėjusių metų rugpjūčio mėnesio pabaigos bei rugsėjo mėnesio pradžios viršūnes. Visai tikėtina, kad šioje vietoje pora konsoliduosis, kol bus paskelbtos kokios nors svarbios naujienos. Šiandien svarstome tik poros pirkimą su adekvačiais tikslais, porai nusileidus iki 1,1965 ir žemiau.
 • GBPUSD pora kildama taip pat pasiekė praėjusių metų rugsėjo mėnesio viršūnes. Šiandien svarstome tik poros pirkimą, jai nusileidus iki 1,3535 ir žemiau.
 • USDJPY – besileisdama pora bando pramušti dieninę pasipriešinimo liniją. Šiandien svarstome poros pardavimą ramios rinkos sąlygomis, porai pakilus iki 112,50–112.70 srities.

Pav. EURUSD 4 valandų grafikas

Pav. GBPUSD 4 valandų grafikas

Pav. USDJPY valandinis grafikas

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų