Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Svarbiausios šios ir praėjusios dienos naujienos

Vakar vakare, paskelbus paskutiniojo JAV FED Atviros rinkos komiteto posėdžio protokolą, rinkos nuotaikos pakrypo ne JAV dolerio naudai. Mūsų nuomone, pagrindinė priežastis slypi tame, kad viršų paėmė komiteto narių nerimas dėl žemos infliacijos, ir JAV doleris toliau užleidinėjo savo pozicijas kitų pagrindinių valiutų ir aukso atžvilgiu.

Šiandien laukiame JAV rugsėjo mėnesio gamintojų kainų indekso (PPI) ir savaitinių darbo rinkos duomenų (15.30 val.), o 17.30 val. Vašingtone vyks diskusija dėl pinigų politikos, kurios metu bus galima išgirsti ECB vadovo Mario Draghi bei JAV FED Atviros rinkos komiteto narių Leilos Brainard ir Džeromo Pauelo pasisakymus.

 • EURUSD pora šiuo metu koreguojasi žemyn nuo stipraus 1,1875 pasipriešinimo lygio, ties kuriuo mes vakar svarstėme pardavimą. Šiandien planuojame pirkti ties 1,1820 lygiu, sutampančiu su dieniniais ЕМА 8 ir 18, o parduoti – ties 1,1940.

  Pav. EURUSD 4 valandų grafikas

 

 • GBPUSD pora dieniniame grafike per didžiausius vargus pakilo iki dieninio ЕМА 18 ir šiuo metu konsoliduojasi. Manome, kad kilti pora gali tik tada, jeigu Amerikos akcijų rinka bus aiškiai silpna, o JAV valstybės obligacijų pelningumu – aiškiai mažas.

  Pav. GBPUSD valandinis grafikas

 

 • USDJPY – tai, tikriausiai, vienintelė pora, kurioje JAV doleris vakar dienos prekybos metu sugebėjo sustiprėti. Tačiau, šiuo metu pora leidžiasi. Be to, dieniniame grafike ji juda pakankamai siaurose ribose tarp ЕМА 8 ir 18. Šiandien toliau svarstome poros pardavimą, jai pakilus iki 112,70, o pirkimą – jai nusileidus iki 111,60–111,50 srities, sutampančios su 4 valandų grafiko palaikymu.

  Pav. USDJPY valandinis grafikas

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų