Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Svarbiausios šios ir praėjusios dienos naujienos

Vakar JAV doleris sustiprėjo visų žaliavų valiutų ir Jungtinės Karalystės svaro atžvilgiu, bet toliau silpnėjo jenos, Šveicarijos franko ir aukso atžvilgiu. Dėmesį į save atkreipia ir euro pasirengimas stabdyti žemėjimo korekciją JAV dolerio atžvilgiu. 

Šiandien laukiame JAV liepos mėnesio vartotojų kainų indeksų (15.30 val.)

 • EURUSD pora, judėdama pakankamai siaurose ribose tarp dieninių ЕМА 8 ir ЕМА 18, paskutines 2 dienines žvakes suformavo tokias, kurios rodo poros norą kilti aukštyn. Atsižvelgdami į tai, 1,1720–1,1680 sritį svarstome kaip tinkančią pirkimams. Pirkimų rizikos faktoriumi išlieka taip ir nepramuštas į viršų dieninis ЕМА 18. Pardavimą svarstome ties lygiais 1,1820–1,1880 ribose.
 • GBPUSD – vakar dėl nelabai gero JAV doleriui liepos mėnesio gamintojų kainų indekso pora pabandė kilti, bet meškos pasirodė stipresnės, parodydamos, kad pora ir toliau linkusi leistis. Tačiau, dieninio ЕМА 50 palaikymas atsilaikė. Atsižvelgdami į tai, svarstome pardavimus ties 1,3040 pasipriešinimo lygiu, sutampančiu su dieniniais ЕМА 8 ir ЕМА 18, arba kainai pramušus ir sugrįžus prie dabartinio 1,2960. Pirkti, mūsų supratimu, tikslinga ties 1,2850 palaikymo lygiu, netoli kurio dabar ir dieniniai ЕМА 100 bei ЕМА 200.
 • USDJPY pora leidžiasi, ir kol kas jokių kilimo ženklų nesimato. Toliau laikomės pastarųjų dienų rekomendacijos: sritis iki pat 108,00 mums atrodo pakankamai stipria palaikymo sritimi. Todėl, manome, kad porą galima parduoti tik po aiškios korekcijos.


Pav. EURUSD valandinis grafikas


Pav. GBPUSD 4 valandų grafikas


Pav. USDJPY valandinis grafikas

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų