Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Svarbiausios šios ir praėjusios dienos naujienos

Kadangi vakar JAV buvo išeiginė, didelių permainų valiutų rinkoje neįvyko – buvo prekiaujama siaurose ribose.

Svarbiausia šios dienos naujiena – JAV FED paskutinio Atvirų rinkų komiteto posėdžio (buvusio prieš tris savaites) protokolo paskelbimas (21.00 val.), posėdžio metu antrą kartą šiais metais buvo padidinta palūkanų norma. Priklausomai nuo tolimesnių palūkanų normos kilimo šiais metais perspektyvų, kurias įžvelgs (arba neįžvelgs) rinkos dalyviai šiame protokole, JAV doleris brangs (arba pigs).

Be to, šiandien nuo 10.15 iki 11.00 val. laukiame Ispanijos, Italijos, Prancūzijos, Vokietijos ir visos euro zonos birželio mėnesio aptarnavimo srities PMI, o 11.30 val. bus paskelbtas toks Jungtinės Karalystės indeksas.

 • EURUSD poros padėtis nepasikeitė, tad mes kartojame mūsų vakar dienos rekomendaciją – ramioje rinkoje, mūsų supratimu, galima pakartoti euro pirkimą ties 1,1310–1,1315. Taip pat visai pateisinami poros pirkimai, kainai nusileidus iki 1,1210.
 • GBPUSD – mūsų supratimu, iki protokolo paskelbimo (šiandien 21.00 val.) galima svarstyti tiek poros pirkimus, tiek ir pardavimus ties atitinkamais lygiais.
 • USDJPY – jeigu ne eilinis įtampos pasaulyje raundas, susijęs su eiliniu raketų išbandymu Šiaurės Korėjoje, tvirtintume, kad pora linkusi augti. Mūsų supratimu, porą nuo nuosmukio saugo tai, kad nėra agresyvių JAV pareiškimų dėl šių Šiaurės Korėjos bandymų.

Jeigu atsižvelgtume į tai, kad D. Trumpo administracijai ir be Šiaurės Korėjos klausimų yra kuo užsiimti (pavyzdžiui, G20 arba D. Trumpo vizitas į Lenkiją pakeliui į Hamburgą, į G20 susitikimą), tai porą galima pirkti.

Pav. EURUSD valandinis grafikas

Pav. GBPUSD 4 valandų grafikas

Pav. USDJPY valandinis grafikas

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų