Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Rinkos apžvalga

Vakar JAV ir kitų pagrindinių pasaulio ekonomikų akcijų rinkos atstatė dalį savo nuostolių, tuo pačiu sumažindamos „baimės indeksą“ (VIX), apie kurį užsiminėme vakar.

17 Lapkritis 2017

Vakar diena išsiskyrė masiniu rinkos dalyvių (pirmiausia, akcijų prekiautojų) rizikos vengimu. Kadangi tradiciniai pastarojo meto baimės skleidimo „dienos didvyriai“– Donaldas Trumpas ir Kim Jong Unas – šį kartą tylėjo, tad šį reiškinį mes siejame su  tam tikru akcijų rinkų perkaitimu ir poreikiu iš esmės kokios nors korekcijos. „Baimės indekso“ (VIX) reikšmė buvo panaši į šių metų rugpjūčio mėnesio vidurio.

16 Lapkritis 2017

JAV valstybės obligacijų pelningumo augimą vakar pakeitė kritimas, tad JAV doleris prarado savo pozicijas kitų valiutų atžvilgiu, netgi ir paskelbus neblogus spalio mėnesio infliacijos rodiklius (PPI). Po dienos prekybos JAV doleris savo pozicijas išlaikė tik žaliavų valiutų atžvilgiu.

15 Lapkritis 2017

Vakarykštis svaro kritimas baigėsi, kai tik „The Guardian“ pateikė TVF atstovo Jorgo Dekreseno įspėjimą, kad „nukentės abi pusės, jeigu Jungtinė Karalystė paliks ES nesusitarusi“. Rinka greičiausiai nusprendė, kad TVF  gali paveikti stringančias Londono derybas su Briuseliu dėl BREXIT. Dar vienu svarbiu praėjusios dienos įvykiu galima laikyti tai, kad Vokietijos, JAV ir net Jungtinės Karalystės (šalys išvardintos pelningumo augimo didėjimo tvarka) valstybinių obligacijų pelningumo kritimą pakeitė augimas, tai paaiškina euro, JAV dolerio ir iš dalies svaro stiprėjimą kitų valiutų atžvilgiu.

14 Lapkritis 2017

Penktadienį ir naktį į pirmadienį valiutų rinkoje stipriausiai judėjo valiutų poros, susijusios su svaru. Pradžioje (penktadienį) tapome svaro stiprėjimo liudininkais dėl geriausių per pastaruosius 9 mėnesius pramoninės gamybos duomenų ir neblogų prekybos balanso duomenų. Po to (naktį į pirmadienį atsidarius rinkai) – trūkis žemyn ir britų valiutos kritimas po sekmadieninio „The Times“ pranešimo, kad keturiasdešimt parlamento narių-konservatorių pasirašys nepasitikėjimo Teresa Mej raštą. Mūsų nuomone, tai nerezultatyvių Londono ir Briuselio derybų dėl BREXIT pasekmė.

13 Lapkritis 2017

Vakar valiutų prekyboje JAV doleris šiek tiek nusileido kitoms pagrindinėms valiutoms. Rinkos dalyvių dėmesio centre buvo: Donaldo Trumpo vizitas į Pietvakarių Azijos šalis, trypčiojimas vietoje Londono ir Briuselio derybose dėl BREXIT, JAV Senato planai atidėti pajamų mokesčio mažinimą (mokesčių reformos rėmuose) iki 2019 metų. Visa tai taip ir nesukėlė visų prekiautojų taip laukto kainų kintamumo. TWITTER naujiena apie tai, kad Saudo Arabijos karalius Salmanas ruošiasi valdžią perduoti savo sūnui, sosto paveldėtojui, princui Mohametui bin Salmanui, iš karto sukėlė naftos kainų augimo bangą, o kartu su ja ir Kanados dolerio brangimą.

10 Lapkritis 2017

Pagal mus, vakar vyravo tokios bendros tendencijos – JAV dolerio silpnėjimas, dėl demokratų pergalių prieš respublikonus keliose valstijose (Virdžinijoje, Naujajame Džersyje), tai rinka priėmė kaip bendrai Donaldo Trumpo bei konkrečiai jo stumiamos mokesčių reformos problemų didėjimo pratęsimą, bei svaro silpnėjimas dėl skandalo Jungtinės Karalystės ministrų kabinete dėl nesankcionuotų tarptautinės plėtros ministro derybų su Izraeliu.

09 Lapkritis 2017

Vakar valiutų rinkoje buvo prekiaujama skirtingomis kryptimis, palyginus siaurose ribose.

08 Lapkritis 2017

Taip jau susiklostė, kad Amerikos valstybinių obligacijų pelningumas vakar beveik visą parą krito. Todėl mūsų visai nestebina tai, kad po dienos prekybos JAV doleris nusileido praktiškai visoms valiutoms ir auksui.

07 Lapkritis 2017

Po praėjusios savaitės „centrinių bankų parado“ penktadienį paskelbti mėnesiniai JAV darbo rinkos duomenys (spalio mėnesio) rinkai jokio įspūdžio nepadarė. Po penktadienio prekybos JAV doleris savo viršenybę aiškiai pademonstravo tik euro ir Australijos dolerio atžvilgiu. Tačiau, reikia turėti omenyje, kad ir šiose porose JAV dolerio stiprėjimas sustojo ties stipriais lygiais, ir dar visai neaišku, ar JAV doleris tuos lygius įveiks su šia banga.

06 Lapkritis 2017

Puslapiai

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2017 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • TeleTrade bendradarbiauja su SafeCharge Limited – elektroninių pinigų įstaiga, veikiančią pagal Kipro centrinio banko išduotą leidimą ir priežiūrą, ji taip pat yra pagrindinė MasterCard Europa ir Visa Europa narė. Mes taip pat bendradarbiaujame su Moneybookers ir Neteller, kurie teikia elektroninių piniginių paslaugas ir veikia pagal Finansinės drausmės tarnybos išduotą leidimą bei priežiūrą.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šiuo metu savo paslaugų neteikia JAV piliečiams arba gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų