Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Rinkos apžvalga

Vakar dienos prekyboje tiesos akimirka JAV doleriui stojo praėjus šiek tiek daugiau kaip valandai po suplanuotų (15.30 val.) ekonominio kalendoriaus sausio mėnesio naujienų paskelbimo – vartotojų kainų indeksai (CPI ir CPI Core) buvo geresni nei prognozuota, o ir šiaip buvo neblogos jų reikšmės, tuo tarpu mažmeninių pardavimų duomenys pasirodė, kaip tik atvirkščiai, ir blogesni nei prognozuota, ir pačios jų reikšmės labai mažos.

15 Vasaris 2018

Antradienį valiutų prekyboje JAV doleris saikingai silpnėjo kitų valiutų – išskyrus žaliavų – atžvilgiu. Verta paminėti vakar paskelbtus gerus Jungtinės Karalystės sausio mėnesio infliacijos rodiklius, kurie svarui suteikė jėgos augti. Taip pat toliau tęsėsi Japonijos jenos stiprėjimas.

14 Vasaris 2018

Pirmadienį prekyba valiutų rinkoje vyko į skirtingas puses ir nepasižymėjo dideliu kainų kintamumu. Pristabdytas Amerikos akcijų indeksų kritimas, jie netgi šiek tiek pakilo, tai leido rinkos dalyviams prabilti apie galimą stabilizaciją. Verta atkreipti dėmesį į Japonijos jenos stiprėjimo bangą, prasidėjusią šiandien, rytinėmis valandomis.

13 Vasaris 2018

Ankstesnėje apžvalgoje minėtas svaro pažeidžiamumas jo oponentų valiutos rinkoje atžvilgiu, pastebėtas iš karto po pakankamai optimistinio Anglijos banko pareiškimo ketvirtadienį, dar smarkiau pasireiškė penktadienį, po dviejų aukšto rango pareigūnų, atsakingų už BREXIT derybas, abipusių kaltinimų. Pagrindinis Jungtinės Karalystės derybininkas Deividas Deivisas derybas charakterizavo šiais posakiais „nemanau, kad... sąžiningos ir kad… pagrįstos», o Mišelis Barnjė (ЕS) pareiškė, kad „pereinamojo laikotarpio gali ir nebūti“ ir „kad jis pasirengęs BREXIT aptarti su bet kuriuo, kas nori“, greičiausiai, omenyje turėjo tai, kad Jungtinė Karalystė vilkina derybas.

12 Vasaris 2018

Dėl vakar padidėjusio valiutų prekybos kintamumo rinka, be abejo, skolinga Anglijos bankui, pagal eilinio Pinigų politikos komiteto posėdžio rezultatus paskelbusiam pinigų politikos apžvalgą ir infliacijos ataskaitą. Negana to, kad visi 9 komiteto nariai balsavo už tai, kad palūkanų norma liktų tame pačiame lygyje ir nepakeista, dar buvo padidinta Jungtinės Karalystės BVP augimo prognozė ir pabrėžti geri infliacijos rodikliai.

09 Vasaris 2018

Vakar diena valiutų rinkoje buvo paženklinta JAV dolerio stiprėjimu visų kitų pagrindinių valiutų ir aukso atžvilgiu (išskyrus Japonijos jeną). O viso to fonas – labai didelis Amerikos akcijų rinkos, kuri vis dar negali apsispręsti – toliau kristi ar stabilizuotis po praėjusio pirmadienio griūties – kintamumas. JAV doleris patvirtino savo teisę į tinkamą korekciją po nemažos gruodžio–sausio mėnesio silpnėjimo bangos visų kitų valiutų rinkos „konkurentų“ atžvilgiu.

08 Vasaris 2018

Vakarykštį Amerikos akcijų indeksų nuosmukį, be jokių abejonių, galima įvardinti dienos įvykiu valiutų rinkai. Jis, savo ruožtu, sąlygojo audringą Japonijos jenos (kaip rizikos išvengimo priemonės) stiprėjimą visų kitų valiutų atžvilgiu. Taip pat pradėjo kilti aukso ir Šveicarijos franko kainos. Užsitęsęs JAV akcijų rinkų augimas be esminių korekcijų, iš visko sprendžiant, baigėsi.

07 Vasaris 2018

JAV darbo rinkos duomenys penktadienį buvo nors ir ne įspūdingi, bet geresni, nei prognozuota, iš karto pagal du rodiklius – dirbančiųjų skaičiaus pokytį ir vidutinį valandinį uždarbį ne žemės ūkio srityje. Tai JAV dolerio pirkėjams suteikė galingą stimulą. To rezultatas – penktadienį iki Amerikos sesijos pabaigos tik euro, Šveicarijos franko ir jenos pirkėjams (JAV dolerio atžvilgiu) užteko jėgų sukelti garbiną JAV dolerio stiprėjimui priešingą bangą.

05 Vasaris 2018

Nežiūrint to, kad vakar dienos statistiniai JAV darbo rinkos duomenys (savaitiniai bedarbystės, taip pat išankstiniai ketvirčio dėl darbo užmokesčio pokyčių) ir gamybos srities PMI buvo labai geri, JAV doleris vis dėl to po dienos prekybos nusileido visoms pagrindinėms valiutoms ir auksui, išskyrus Japonijos jeną. Mūsų nuomone, bendrą jenos silpnumą sąlygoja būtent „Twitter“ pranešimas, kad „Japonijos bankas didina valstybės obligacijų pirkimą...“.

02 Vasaris 2018

Vakar pagal JAV FED Atviros rinkos komiteto posėdžio rezultatus paskelbtas pareiškimas dėl pinigų politikos tryško optimizmu – visose šalies ekonominio gyvenimo srityse augimas (nedarbo lygis, atvirkščiai, išliko žemas) ir netgi „infliacija stabilizavosi ties dviem procentais“. Po tokio pareiškimo rinkoje susidarė trumpalaikis JAV dolerio stiprėjimo impulsas, o po to prasidėjo svarstymų stadija, kuri tęsiasi iki šiol. Mūsų supratimu, situacija dėl tolimesnių JAV dolerio vidutinės trukmės perspektyvų gali išlikti neapibrėžta iki rytojaus, kai bus paskelbti JAV sausio mėnesio darbo rinkos duomenys.

01 Vasaris 2018

Puslapiai

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • TeleTrade bendradarbiauja su SafeCharge Limited – elektroninių pinigų įstaiga, veikiančią pagal Kipro centrinio banko išduotą leidimą ir priežiūrą, ji taip pat yra pagrindinė MasterCard Europa ir Visa Europa narė. Mes taip pat bendradarbiaujame su Moneybookers ir Neteller, kurie teikia elektroninių piniginių paslaugas ir veikia pagal Finansinės drausmės tarnybos išduotą leidimą bei priežiūrą.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šiuo metu savo paslaugų neteikia JAV piliečiams arba gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų