Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Rinkos apžvalga

Kaip ir buvo manyta, palūkanų normos JAV FED vakar nepakeitė, o lydinčiajame pareiškime nebuvo nieko netikėto, kas pradžiugintų arba, atvirkščiai, nuliūdintų rinkas. To rezultatas – po trumpai trukusio brangimo impulso JAV doleris toliau tęsė praėjusios savaitės tendenciją – pigo.

27 Liepa 2017

Belaukiant šiandienos (21.00 val.) eilinio JAV FED palūkanų normos ir pareiškimo dėl pinigų politikos paskelbimo, vakar valiutų rinkoje prekiaujama buvo gana ramiai.

26 Liepa 2017

Vakar valiutų rinka JAV doleriui suteikė galimybę šiek tiek pataisyti savo pozicijas po didelio praėjusios savaitės nusilpimo – išimtis buvo tik GBPUSD pora, kurios pagrindinio praėjusios savaitės judėjimo vakarykštė korekcija sąlygojo JAV dolerio silpnėjimą. Mūsų supratimu, šios tendencijos išsilaikys iki rytojaus vakaro, kai eilinį kartą bus skelbiamos pagrindinės savaitės naujienos – pagrindinė palūkanų norma bei atitinkamas JAV FED pareiškimas.

25 Liepa 2017

Kadangi vakar JAV buvo išeiginė, didelių permainų valiutų rinkoje neįvyko – buvo prekiaujama siaurose ribose.

05 Liepa 2017

Pirmadienį prekyboje dominavo JAV doleris. Tai, greičiausiai, dėl PMI gamybos srityje, kurio reikšmė buvo geriausia nuo 2014 metų gruodžio mėnesio, taip pat prisidėjo ir pastovus Amerikos obligacijų pelningumo didėjimas.

04 Liepa 2017

Kaip ir spėjome, penktadienį EURUSD ir GBPUSD poros koregavosi po audringo augimo, sukelto praėjusios savaitės pareigūnų pareiškimų. USDJPY pora, penktadienį kelis kartus pabandė nusileisti žemiau, bet nesugebėjo pramušti 111,90–111,70 palaikymo srities, tad vėl pasisuko į viršų link stiprios (praėjusią savaitę mūsų minėtos) dieninės pasipriešinimo linijos, kurios pradžia – praėjusių metų gruodžio 15 d.

04 Liepa 2017

Europos centrinis bankas vakar tęsė savo žodines intervencijas, kad pristabdytų audringą euro augimą. Šį kartą buvo Jenso Veidemano eilė, jis pareiškė, kad mano „kaip ir visi jo kolegos, jog švelni pinigų politika yra tinkama“. Tarp kitko, silpstant JAV doleriui, EURUSD pora toliau augo, dienos prekybą užbaigusi virš 1,1421 – dieninio pasipriešinimo lygio.

30 Birželis 2017

Vakar tapome ECB bandymų pristabdyti procesus, kuriuos dieną prieš tai savo pasisakymu inicijavo Mario Draghi,– tai pirmaujančių Europos šalių obligacijų išpardavimus ir, kaip to pasekmę, jų pelningumo augimą bei audringą euro brangimą – liudininkais. ECB viceprezidento Viktoro Konstancio teiginys interviu CNBC kanalui apie tai, kad „rinka neteisingai suprato M. Draghi antradienio pasisakymą“, iš karto atsirado visose naujienų juostose ir sąlygojo euro smukimą. EURUSD pora krito beveik 90 punktų, bet po kelių valandų atsigavo ir augo toliau.

29 Birželis 2017

Vakarykščio Mario Draghi pasisakymo išvada, kad „ dabar visi (!) požymiai rodo atsigavimą ir stiprėjimą euro zonoje“, turėjo didžiulį poveikį rinkoms. Vokietijos ir Prancūzijos dešimties metų obligacijų pelningumas per dieną išaugo atitinkamai 50 % ir 22 %, tuo tarpu JAV dešimties metų obligacijos pakilo tik 3 %, o Jungtinės Karalystės – 7,6 %.

28 Birželis 2017

Vienas svarbiausių vakar dienos įvykių – tai Jungtinės Karalystės konservatorių ir Demokratinės junionistų partijos susitarimas dėl naujo kabineto formavimo, kurį opozicinės partijos, tarp kitko, jau spėjo pavadinti „beprotišku“ ir netgi tam tikru „atlygiu“. Svaras, pasinaudodamas šia naujiena, pabandė brangti, bet jam tai sekėsi blogai, nežiūrint net aiškiai silpnų makroekonominių JAV rodiklių. Dar vienas charakteringas vakar dienos dalykas – tai Mario Draghi pesimizmas.

27 Birželis 2017

Puslapiai

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2017 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • TeleTrade bendradarbiauja su SafeCharge Limited – elektroninių pinigų įstaiga, veikiančią pagal Kipro centrinio banko išduotą leidimą ir priežiūrą, ji taip pat yra pagrindinė MasterCard Europa ir Visa Europa narė. Mes taip pat bendradarbiaujame su Moneybookers ir Neteller, kurie teikia elektroninių piniginių paslaugas ir veikia pagal Finansinės drausmės tarnybos išduotą leidimą bei priežiūrą.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šiuo metu savo paslaugų neteikia JAV piliečiams arba gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų