Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Rinkos apžvalga

Sprendžiant pagal JAV dolerio silpnėjimą vakar Amerikos sesijos metu bei saikingą bendrą dolerio silpnėjimą praėjusią parą, antradienis buvo pirmadienio tęsinys, kai reiškėsi JAV dolerio „nuovargio“ požymiai (žr. vakarykščią apžvalgą). JAV doleris leidosi saikingai krentant tiek JAV akcijų indeksams, tiek ir JAV valstybės obligacijų pelningumui.

15 Lapkritis 2018

Vakar prekyba valiutų rinkoje parodė dolerio (JAV) bulių entuziazmo silpnėjimą. Greičiausiai, atėjo dolerio eilinės korekcijos laikas. Netgi vakarykštis naftos kainų nuosmukis nesugebėjo prastumti USDCAD poros aukščiau dienos maksimumo. O po dienos prekybos pora suformavo nelabai išreikštą Dodžo žvakę, tai tam tikromis aplinkybėmis gali reikšti poros apsisukimą dieniniame grafike žemyn.

14 Lapkritis 2018

Vakar diena praėjo prognozuotai saikingai stiprėjant JAV doleriui. Tam tikrą svaro pirkėjų ažiotažą rinkos dalyviai pastebėjo Europos darbo dienos pabaigoje, kai žiniasklaida išplatino Mišelio Barnje (vyriausiasis ES derybininkas dėl BREXIT) naujieną apie tai, kad „pagrindiniai sutarties dėl BREXIT elementai parengti“.

13 Lapkritis 2018

Praėjusios savaitės penktadienis valiutų rinkoje buvo pažymėtas atsinaujinusiu JAV dolerio stiprėjimu, tai įvyko paskelbus eilinį JAV FED pareiškimą dėl pinigų politikos, su kuriuo pasaulio visuomenė galėjo susipažinti ketvirtadienį vakare.

12 Lapkritis 2018

Vakarykštis JAV FED lydimasis pareiškimas, paskelbtas kartu su eiline palūkanų norma (šį kartą nepakeista), papildė JAV dolerio pirkėjų gretas, ir Amerikos nacionalinė valiuta vėl pradėjo stiprėti.

9 Lapkritis 2018

Demokratų pergalė (omenyje turima dauguma Kongreso atstovų rūmuose) tarpiniuose JAV Kongreso rinkimuose, be abejonės, kai kuriuos Donaldo Trumpo projektus prilaikys. Tačiau, pagrindiniai JAV akcijų indeksai (mes žiūrime jų, kaip pagrindinio JAV ekonomikos nuotaikų rodiklio, tendencijas) į pasibaigusių rinkimų rezultatus atsakė daugiau kaip dviejų procentų augimu. Tokiame fone JAV silpnėjimo banga gavosi gana kukli, ir ją greitai pakeitė augimo banga.

8 Lapkritis 2018

Šios apžvalgos rašymo metu galutiniai JAV Kongreso rinkimų rezultatai dar nežinomi, bet manoma, kad dauguma atstovų rūmuose atiteks demokratams, o Senatą toliau kontroliuos respublikonai. Praėjusią naktį valiutų rinkoje kainos smarkiai kito, bet JAV doleris gana sėkmingai priešinosi ir jo kursas kitų valiutų atžvilgiu kol kas nelabai sumažėjo.

7 Lapkritis 2018

Vakar, šiandien vyksiančių tarpinių JAV Kongreso rinkimų išvakarėse, JAV doleriu visose valiutų porose buvo prekiaujama į skirtingas puses ir siaurose ribose.

6 Lapkritis 2018

Penktadienį paskelbti JAV spalio mėnesio darbo rinkos duomenys buvo pakankamai geri – dirbančiųjų nežemės ūkio srityje skaičiaus padidėjimas buvo geriausias per pastaruosius 8 mėnesius, ir, nors valandinio darbo užmokesčio padidėjimas nebuvo labai didelis, bet – prognozių lygyje.

5 Lapkritis 2018

Vakarykščiai paskutiniojo Anglijos banko pinigų politikos komiteto posėdžio rezultatai, nežiūrint to, kad palūkanų norma liko nepakeista, buvo gana optimistiški – buvo netgi pareikšta apie galimą Jungtinės Karalystės ekonomikos perkaitimą antroje 2019 metų pusėje, o tai jau savaime reiškia palūkanų normų kėlimo ciklą.

2 Lapkritis 2018

Puslapiai

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų