Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Rinkos apžvalga

Vakarykščio balsavimo Jungtinės Karalystės parlamente rezultatai patvirtino pačias niūriausias pasaulio visuomenės prognozes dėl šalies išstojimo iš Europos Sąjungos – Teresos Mej vyriausybės pasiūlytą susitarimą (pusantrų metų darbo vaisius), kuriame aptariamos išstojimo iš ES sąlygos, Jungtinės Karalystės parlamentas atmetė. Šiandien šalies parlamente bus svarstomas nepasitikėjimo Teresos Mej vyriausybe klausimas, vėliau gali būti rengiami neeiliniai rinkimai, deramasi su ES, o Jungtinės Karalystės išstojimo iš ES terminas (2019 m. kovo 29 d.) perkeliamas vėlesniam laikui. Na, o dar vėliau, atsižvelgiant į tai, kad Jungtinėje Karalystėje vis garsiau reiškiami reikalavimai dėl pakartotino referendumo, neatmetame to, kad referendumas gali būti pakartotas.

16 Sausis 2019

Vakarykštės naujienos iš ūkanoto Albiono šios dienos balsavimo dėl BREXIT sutarties patvirtinimo Jungtinės Karalystės parlamente išvakarėse, kaip vakar ir minėjome, vis dėlto svarui suteikė postūmį augti. Tačiau dėmesį į save atkreipia tam tikras rinkos elgesio neracionalumas. Rinka buvo linkusi tikėti teigiamomis Teresos Mej pastangomis (tai vien tik pastangos, kurios, kaip žinia, kol kas nepasiekė, o dabar dar ir labai nutolo nuo norimo rezultato). Tačiau, į vakarykštį savanorišką Gareto Džonsono – ministro, atsakingo už valdančiosios partijos parlamentinę discipliną (taip pat ir balsuojant) – atsistatydinimą visiškai niekas neatkreipė dėmesio. Mūsų požiūriu – tai dar vienas tikėtinos šiandieninio balsavimo nesėkmės rodiklis. Tačiau, pagyvensime – pamatysime.

15 Sausis 2019

Dėl žinių iš Jungtinės Karalystės apie galimą šalies išstojimo iš Europos Sąjungos 2019 m. kovo 29 d. termino pratęsimą svaro pirkėjų gretos pagyvėjo, kilo pakankamai stipri svaro brangimo kitų valiutų atžvilgiu banga. Tačiau mes toli gražu nesame įsitikinę, kad šiandien Jungtinės Karalystės nacionalinė valiuta toliau brangs – rytojaus balsavimo dėl gana probleminio ir nepilno (bet kitokio kol kas nėra!!!) susitarimo, kuriame išdėstytos Jungtinės Karalystės išstojimo iš ES sąlygos, patvirtinimo išvakarėse tam rimto pagrindo nėra. Mūsų supratimu, daug didesnį pasitikėjimą BREXIT klausimais šiuo metu kelia OFICIALAUS Briuselio, kuris jau viską pasakė, ką galvoja tuo klausimu, ir kol kas tyli, pareiškimai.

14 Sausis 2019

Vakar paskelbus prieš keturias savaites įvykusio paskutiniojo ECB posėdžio protokolą, rinkos dalyviai nieko naujo nesužinojo. Eilinį kartą buvo patvirtinta, kad „ECB pagrindinės palūkanų normos liks tokios pačios, bent jau iki 2019 metų vasaros, tačiau bet kuriuo atveju tiek, kiek reikės siekiant užtikrinti nuolatinę stabilią infliacijos konvergenciją iki žemesnių lygių, bet nenutolusių nuo 2 % vidutinio laikotarpio perspektyvoje“.

11 Sausis 2019

<p><img alt="" src="/sites/teletrade-dj.lt/files/10.01_new.jpg" style="width: 220px; float: left; margin-right: 15px;" />

Pagal pagrindinių pasaulio centrinių bankų (kalbame apie Kanados banką, Anglijos banką ir JAV FED) retoriką vakar dieną (sausio 9 d.) teisėtai galėtume pavadinti atsargumo ir saikingumo, planuojant tolimesnę pinigų politiką, diena.</p>

10 Sausis 2019

Sausio mėnesio valiutų rinkoje, be abejonių, aiškiausiai matoma tendencija – Kanados dolerio brangimas, kurio priežastis slypi stabiliame naftos kainų atsigavime. Kažkiek nuspėjama ir Japonijos jena – nemažai ir sparčiai stiprėjusi paskutiniąją senųjų metų ir pirmąją naujųjų metų dieną, jena po truputį silpsta visų valiutų atžvilgiu, atspindėdama Amerikos akcijų rinkos kritimą, o po to šiokią tokią stabilizaciją.

9 Sausis 2019

Vakarykščia prekyba valiutų rinkoje baigėsi nors ir nedideliu, bet vis dėlto JAV dolerio atpigimu. Nemažai prie to prisidėjo vakar paskelbtas ganėtinai silpnas (prastesnis nei prognozuota ir blogiausias per pastaruosius 5 mėnesius) JAV gruodžio mėnesio negamybos srities PMI.

8 Sausis 2019

Penktadienį paskelbti JAV gruodžio mėnesio darbo rinkos duomenys buvo gana geri – dirbančiųjų skaičius nežemės ūkio sektoriuje ir valandinio darbo užmokesčio nežemės ūkio sektoriuje vidurkio augimas buvo didesni, nei prognozuota (ir atitinkamai geriausi per pastaruosius 10 ir 4 mėnesius). Tačiau, bendra bedarbių (aktyviai ieškančių darbo) dalis buvo didesnė nei prognozuota (3,9 % vietoje 3,7 %).

7 Sausis 2019

Laikas tarp Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų JAV akcijų biržose išsiskyrė padidėjusiu nervingumu ir kainų kintamumu. Po ganėtinai stiprios korekcijos aukštyn paskutinėmis praėjusių metų dienomis pagrindiniai JAV akcijų indeksai su pirmąja naujųjų metų prekybos sesija pratęsė kritimo bangą. Krintant JAV akcijų indeksams, prognozuojamai visų kitų valiutų atžvilgiu brango Japonijos jena. JAV dolerio dinamika buvo neaiški, juo buvo prekiaujama į skirtingas puses. Tačiau, vakar diena valiutų rinkoje pasižymėjo dolerio silpnėjimu.

4 Sausis 2019


Kaip ir reikėjo tikėtis, JAV dolerio galimybės tęsti brangimo bangą kitų pagrindinių valiutų atžvilgiu po paskutiniojo šiais metais JAV FED Atviros rinkos komiteto posėdžio buvo ribotos. Po vakar dienos prekybos doleris sugebėjo šiek tiek sustiprėti tik Kanados dolerio atžvilgiu, manome, kad to priežastis – besitęsiantis naftos kainų kritimas.

21 Gruodis 2018

Puslapiai

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų