Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Rinkos apžvalga

Antradienį valiutų rinkos dėmesį buvo prikaustę Jungtinės Karalystės parlamento debatai. Šių debatų rezultatas – priimta pataisa, ATMETANTI šalies išstojimo iš Europos Sąjungos be susitarimo galimybę. Europos Sąjunga Donaldo Tusko lūpomis paskubėjo pareikšti, kad neketina peržiūrėti dabartinio, jau suderinto susitarimo sąlygų. Tokiu būdu, nematome Teresai Mej kitos galimybės kaip tik kreiptis į Briuselį su prašymu perkelti kovo 29 d. – išstojimo iš ES datos – terminą. Šios naujienos svarui suteikė pakankamai stiprų kritimo impulsą visų kitų valiutų atžvilgiu.  Mūsų nuomone, artimiausioje perspektyvoje galima ir toliau prognozuoti svaro silpnėjimą (žinoma, laikantis techninės analizės dėsnių).

30 Sausis 2019

Antradienį valiutų rinkos dėmesį buvo prikaustę Jungtinės Karalystės parlamento debatai. Šių debatų rezultatas – priimta pataisa, ATMETANTI šalies išstojimo iš Europos Sąjungos be susitarimo galimybę. Europos Sąjunga Donaldo Tusko lūpomis paskubėjo pareikšti, kad neketina peržiūrėti dabartinio, jau suderinto susitarimo sąlygų. Tokiu būdu, nematome Teresai Mej kitos galimybės kaip tik kreiptis į Briuselį su prašymu perkelti kovo 29 d. – išstojimo iš ES datos – terminą. Šios naujienos svarui suteikė pakankamai stiprų kritimo impulsą visų kitų valiutų atžvilgiu.  Mūsų nuomone, artimiausioje perspektyvoje galima ir toliau prognozuoti svaro silpnėjimą (žinoma, laikantis techninės analizės dėsnių).

30 Sausis 2019

Pirmadienį valiutų rinkoje nieko išskirtinio neįvyko – saikingo JAV akcijų indeksų žemėjimo fone, po audringo penktadienio išpardavimo JAV doleris pabandė koreguotis aukštyn. Jam pavyko šiek tiek sustiprėti svaro, Kanados ir Australijos dolerių atžvilgiu.

29 Sausis 2019


Praėjusios savaitės penktadienį rinkos išgirdo, kad Donaldui Trumpui ir JAV Kongresui pavyko susitarti dėl vyriausybės trijų savaičių finansavimo. Tačiau, iš visko sprendžiant, sienos JAV ir Meksikos pasienyje finansavimo klausimas taip ir liko neišspręstas. Vienoje iš savo „Twitter“ žinučių D. Trumpas užsiminė, kad „vasario 16 d. vyriausybė bus uždaryta, jeigu nebus susitarta dėl sienos pasienyje“. Šiame fone JAV akcijų indeksai saikingai stiprėjo, pratęsdami savo pozicijų atstatymo bangą, o JAV doleris silpnėjo, toliau formuodamas bendro kritimo visų kitų valiutų atžvilgiu bangą. JAV doleriui bendrai silpnėjant charakteringas buvo ir jo išpardavimas Japonijos jenos atžvilgiu.

28 Sausis 2019

Vakar paskelbti eilinio posėdžio rezultatai ir ECB vadovo Mario Draghi spaudos konferencijos turinys jokių siurprizų rinkos dalyviams nepateikė. Palūkanų normos liko tokios pat, o dabartinį žemą jų lygį planuojama išlaikyti iki 2019 metų vasaros. „Bus visiškai išsaugotas pagrindinių mokėjimų už terminuotus vertybinius popierius, įgytus pagal aktyvų pirkimo programą (pasibaigusią praėjusių metų gruodžio mėnesį), reinvestavimas dar ilgą laiką praėjus datai, kai ECB pradės kelti pagrindines palūkanų normas, ir bet kuriuo atveju taip ilgai, kiek bus būtina išlaikyti tinkamas likvidumo sąlygas bei pakankamą pinigų kompensavimo lygį“. Bendrame ECB vadovo pasisakymo fone pasireiškė tiek atsargaus optimizmo elementai, tiek ir aiškūs „šaukšto deguto statinėje medaus“ požymiai. Pavyzdžiui, ko vertas jo „trumpalaikiai duomenys, greičiausiai, bus blogesni, nei prognozuota anksčiau“.

25 Sausis 2019

Trečiadienį, po dienos prekybos, JAV doleris nusileido Europos valiutoms. Kalbant apie priešpriešą su Šveicarijos franku ir euru, tai vakarykštis dolerio silpnėjimas paaiškinamas pagal paprasčiausios korekcinės bangos, į kurios prielaidas dėmesį atkreipėme dar vakarykštėje apžvalgoje, logiką, tačiau ganėtinai ryžtingas svaro augimas VISŲ kitų pagrindinių valiutų atžvilgiu, kai Jungtinės Karalystės ekonomikos perspektyvos išskirtinai miglotos iki šiol neaiškių BREXIT sąlygų fone, gali būti paaiškintas tik aklu rinkos tikėjimu, kad viskas bus gerai (omenyje turima šios šalies ekonomika). Esant tokiai dieninės prekybos dalyviams nepaprastai situacijai, remdamiesi dieniniais grafikais, laukiame, kada baigsis ši svaro augimo banga. Pagrindinis Britanijos akcijų indeksas FTSE 100, savaitiniame grafike pratęsdamas pastovią žemėjimo tendenciją, dieniniame kanale pradėjo formuoti šoninį kanalą. Tik čia ir matome Jungtinės Karalystės nacionalinės valiutos poreikį rinkoje.

24 Sausis 2019


Antradienį valiutų rinkoje prekyba buvo rami ir gana siaurose ribose. Amerikos sesijos pradžioje Japonijos jena pabandė brangti, Amerikos akcijų indeksams slenkant žemyn dėl pasklidusių gandų, kad Baltieji rūmai atšaukė susitikimą su Kinija dėl skirtingų nuomonių intelektualios nuosavybės apsaugos srityje. Laris Kadlou (JAV Nacionalinės ekonomikos tarybos direktorius), tai oficialiai paneigęs, pristabdė JAV akcijų rinkos kritimą ir Japonijos jenos stiprėjimą.

23 Sausis 2019

Penktadienį Amerikos akcijų indeksams buvo suteiktas eilinis atsistatymo impulsas, kai buvo išplatinta žinia, kad Kinija ateinantiems 6 metams pasiūlė importo iš JAV didinimo programą, kurios bendra suma 1 trlj. dolerių. Priminsime, kad 2018 metais bendras JAV-Kinijos prekybos disbalansas sudarė 323 mlrd. dolerių. Stiprėjant JAV akcijų indeksams, toliau silpnėjo Japonijos jena.

21 Sausis 2019

Iš vakarykščių įvykių, paveikusių valiutų rinką, pažymėtume du – tai, „Wall Street Journal“ pranešimu, JAV finansų ministro Stiveno Mnučino pareiškimas, kad „prekybinių derybų su Kinija metu JAV gali palengvinti tarifus kiniškoms prekėms“. Tai sąlygojo JAV akcijų indeksų augimo bangą, naftos kainų didėjimo bangos tęsinį, o tai, savo ruožtu, sukėlė Kanados, Australijos ir Naujosios Zelandijos dolerių pirkėjų pagyvėjimą. Ir galų gale, – dar viena svaro stiprėjimo banga. Kai nėra jokio realaus fundamentinio pagrindo, – mes matome tik techninius faktorius – galingos dieninės bulių apsisukimo žvakės susiformavimas sausio 15 d. (balsavimo dėl BREXIT, pasibaigusio sukrečiančiu nepritarimu pristatytam susitarimui, diena) buvo pakankamas faktorius, kad svarui pavyktų, nors ir sunkiai, bet vis tik nemažai pakilti aukščiau sausio 14–15 dienų viršūnių, pavyzdžiui, GBPUSD poroje.

18 Sausis 2019

Puslapiai

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų