Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Rinkos apžvalga

Parlamento rinkimai tiek Vokietijoje, tiek Naujojoje Zelandijoje baigėsi visiškai nevienareikšmiškais rezultatais. Kad būtų suformuota darbinga ir efektyvi vyriausybė abiejų šalių, kaip dažnai tokiais atvejais būna, laukia sudėtingas ir, gali būti, užtruksiantis, derybų laikotarpis. Todėl, mūsų nuomone, nereikia tikėtis nacionalinių valiutų stiprėjimo (Vokietijos, kaip euro zonos garvežio, atveju – tai susiję su euru).

25 Rugsėjis 2017

Vakar tam tikra prasme buvo tikrinama JAV dolerio paraiška stiprėti pagal JAV FED atviros rinkos komiteto paskutinio posėdžio rezultatus. Tačiau, pasirodo svaras ir euras pademonstravo savo jėgą ir  sustiprėjo JAV dolerio atžvilgiu. Tuo tarpu JAV doleris augo Australijos ir Naujosios Zelandijos bei aukso atžvilgiu. Dėl paaštrėjusios JAV ir Šiaurės Korėjos retorikos šiąnakt kilo jenos stiprėjimo banga, taip pat ir JAV dolerio atžvilgiu.

22 Rugsėjis 2017

Pasibaigus trečiadienio prekybai, taip ir nepaaiškėjo pagrindinių pasaulio valiutų tarpusavio santykiai.

21 Rugsėjis 2017

Antradienį valiutų rinkoje buvo prekiaujama gana ramiai ir skirtingomis kryptimis. Rinkos dalyviai ruošėsi šios dienos (21.00 val.) JAV FED atviros rinkos komiteto eilinio posėdžio medžiagos paskelbimui ir spaudos konferencijai dėl posėdžio rezultatų.

20 Rugsėjis 2017

Pirmadienį doleris toliau stiprėjo jenos ir aukso atžvilgiu. Porose su kitais aktyvais doleris konsolidavosi. Anglijos banko valdytojo Marko Karni paskaita „Globalizacija ir infliacija“ vakar vakare Vašingtone rinkoje sąlygojo svaro silpnėjimo bangą.

19 Rugsėjis 2017

Penktadienį svaras toliau ryžtingai augo, tai leidžia teigti, kad optimizmo banga, apėmusi šios valiutos pirkėjus, belaukiančius skatinančių šalies ekonomikos priemonių mažinimo, GBPUSD porą iškels iki 1,3860  srities – anksčiau SAVAITĖS grafikuose pramuštą pasipriešinimo. Kitų sulaikančių faktorių (techniniu požiūriu, žinoma) mes nematome.

18 Rugsėjis 2017

Į vakarykščią Anglijos banko informaciją rinka reagavo nevienareikšmiškai. Balsavimo rezultatus 2-0-7 rinka suprato kaip signalą tęsti svaro žemėjimo korekciją. Tačiau, tai truko kelias sekundes, pavyzdžiui, GBPUSD pora nusmuko 500 punktų, bet tik tam, kad paliestų dieninį ЕМА 8, o tada taip pat ryžtingai nuskrietų aukštyn. Pora kyla iki šiol ir nuo vakar dienos žemumų jau nutolo 2800 punktų. To priežastimi gali būti tiesiog optimistinis pareiškimo tonas, taip pat ir tai, kad galimas piniginio skatinimo mažinimas bei užuomina, kad palūkanų norma kils... 

15 Rugsėjis 2017

Vakar paskelbti Jungtinės Karalystės darbo rinkos duomenys valiutų rinką nuvylė. Mažesnis, nei prognozuota liepos mėnesio darbo užmokesčio vidurkis iš karto sąlygojo svaro korekcijos pradžią visose valiutų porose – svaro pirkėjai pradėjo fiksuoti pelną. Techniniu požiūriu GBPUSD pora pasiekė viršutinę kylančio dieninio kanalo, mūsų minėto ankstesnėse apžvalgose, ribą ir formaliai „turi teisę“ į korekciją. Dienos paveikslą užbaigė Amerikos valstybės obligacijų pelningumo augimas (galbūt šiek tiek greitesnis, nei kai kuriose kitose šalyse), kuris dienos pabaigoje nulėmė bendrą JAV dolerio stiprėjimą visų valiutų ir aukso atžvilgiu. 

14 Rugsėjis 2017

Vakar, be jokių abejonių, buvo svaro diena. Paskelbus rugpjūčio mėnesio infliacijos rodiklius, kurie pasirodė (visi be išimties) geresni, nei tikėtasi, svaras per pirmas minutes ryžtingai nuskrido, o vėliau, iki pat dabar, suformavo kelias kylančias bangas visų kitų valiutų atžvilgiu.

13 Rugsėjis 2017

Perkaitusioje nuo naujienų ir suaktyvintoje rinkoje naujienų nebuvimas – taip pat gera naujiena. Vakar diena valiutų poroms leido, ten kur buvo būtina, atlikti korekcijas, kad būtų galima toliau pratęsti tendencijas.

12 Rugsėjis 2017

Puslapiai

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2017 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • TeleTrade bendradarbiauja su SafeCharge Limited – elektroninių pinigų įstaiga, veikiančią pagal Kipro centrinio banko išduotą leidimą ir priežiūrą, ji taip pat yra pagrindinė MasterCard Europa ir Visa Europa narė. Mes taip pat bendradarbiaujame su Moneybookers ir Neteller, kurie teikia elektroninių piniginių paslaugas ir veikia pagal Finansinės drausmės tarnybos išduotą leidimą bei priežiūrą.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šiuo metu savo paslaugų neteikia JAV piliečiams arba gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų