Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Rinkos apžvalga

Nedidėlė JAV dolerio pirkėjų valiutų rinkoje persvara prieš pardavėjus išsilaikė ir vakar, laikosi ir šiandien iki pat šios apžvalgos rašymo momento. Netgi nelabai geri (tiksliau – blogiausi per pastaruosius 9 mėnesius) vakar paskelbti birželio mėnesio JAV naujų statybų leidimų ir pradėtų statybų duomenys nesugebėjo iš esmės pakeisti rinkos tendencijos.

19 Liepa 2018

Vakar valiutų rinka laukė, o po to svarstė JAV FED vadovo Džeromo Pauelo pasisakymą JAV Senato bankų komitete. Nedaug kas abejoja pastaruoju metu JAV ekonomikos demonstruojamais pasiekimais, ypač kai kitose pasaulio ekonomikose susiduriama su problemomis. Belaukiant Džeromo Pauelo pasisakymo, JAV dolerio stiprėjimo banga prasidėjo kelios valandos iki jo pradžios. O Džeromo Pauelo pasitikėjimas dėl tolesnio palūkanų normų kėlimo, nes „JAV ekonomika vystosi gana sėkmingai“, tik padidino norinčiųjų nusipirkti JAV dolerį armiją.

18 Liepa 2018

Pirmadienį valiutų rinkoje buvo prekiaujama skirtingomis kryptimis. Tikslingai JAV dolerio atžvilgiu sustiprėti pavyko tik eurui ir Šveicarijos frankui. Mūsų dėmesį šiandien, anksti ryte, pritraukė pakankamai stipri Naujosios Zelandijos valiutos stiprėjimo banga visų be išimties pagrindinių valiutų atžvilgiu. Manome, kad to priežastis – II ketvirčio bazinės infliacijos rodiklis, skaičiuojant metams, (Naujosios Zelandijos CB šiuo tikslu naudoja rodiklį, kuris vadinamas „sektorinis faktorinis modelis“) pasiekė didžiausią septynių metų reikšmę.

17 Liepa 2018

Pagal praėjusios savaitės penktadienio rezultatus visos pagrindinės valiutos, taip pat ir Japonijos jena,  JAV dolerio atžvilgiu brango. Pasaulinių pagrindinių ekonomikų akcijų indeksų dinamika buvo skirtinga, dauguma jų prekybos dieną užbaigė su pliusu. Mūsų supratimu, jeigu naujienų fonas bus neutralus, artimiausiomis dienomis po ilgo JAV dolerio stiprėjimo valiutų rinkoje formuosis visų, su JAV doleriu susijusių, valiutų porų koregavimosi bangos. Kitaip sakant, (kol kas) nesitikime stipraus JAV dolerio brangimo.

16 Liepa 2018

Vakar JAV ir Kinijos lyderiai dėl tarpusavio prekybos prieštaravimų nieko nesakė, tai taikiai paveikė finansų rinkas – visų pagrindinių pasaulio ekonomikų akcijų indeksai nušvito žaliai, demonstruodami neblogą augimą, o Šveicarijos frankas ir Japonijos jena buvo išparduodami kitų valiutų atžvilgiu. JAV doleris saikingai brango (išskyrus žaliavų valiutų poras).

13 Liepa 2018

Vakar dienos valiutų rinkos prekyboje vyravo JAV dolerio viršenybė kitų pagrindinių valiutų ir aukso atžvilgiu. Viena vertus, tai galima paaiškinti techniniais faktoriais: po korekcijos fazės atsinaujino dolerio brangimo banga, kita vertus – visi pagrindiniai Europos akcijų indeksai (taip pat ir Kanados) krito daug greičiau nei Amerikos. Laukiamas Kanados banko sprendimas dėl pagrindinės palūkanų normos padidinimo gebėjo įžiebti tik nedidelę Kanados valiutos stiprėjimo kibirkštį. Neslepiamas nerimas dėl „prekybinės įtampos“ santykiuose su JAV, nuskambėjęs pareiškime dėl Kanados banko pinigų politikos, sąlygojo Kanados dolerio išpardavimą, kuris dar labiau sustiprėjo ir dėl naftos kainos kritimo bangos. Kalbant apie naftos kainos kritimą, tai jį sukėlė prieštaringi savaitiniai JAV naftos ir naftos produktų atsargų duomenys – naftos atsargos sumažėjo, bet pagamintų produktų – benzino, dyzelinio kuro, propano – padidėjo.

12 Liepa 2018

Vakar, darbo dienos pabaigoje, D. Trumpo administracija prekybos kare su Kinija „iššovė“ dar vieną įspėjamąjį „šūvį“, paskelbdama prekių, kurioms bus taikomas iš viso 200 milijardų dolerių (per metus) įvežimo muito mokestis, sąrašą. Kaip praneša CNBC, tarifai įsigalios ne iškarto, o bus taikomas dviejų mėnesių peržiūros procesas ir aptarimas rugpjūčio 20–23 d. Tačiau, to pasirodo pakako, kad pradėtų kristi Kinijos akcijų indeksai, o kartu su jais ir Australijos doleris. Brangimo impulsą įgavo Japonijos jena ir Šveicarijos frankas. Kol kas nedirba JAV akcijų biržos, krenta JAV indeksų ateities sandoriai.

11 Liepa 2018

Praėjęs pirmadienis valiutų rinkos dalyviams įsimins padidėjusiu valiutų porų, susijusių su svaru, kotiruočių kintamumu. Jungtinės Karalystės ministrų kabineto BREXIT sekretoriaus, o po to ir užsienio reikalų sekretoriaus atsistatydinimas sukėlė stiprų šalies valiutos išpardavimą. Rinkos dalyviams kilusios intrigos esmė – nustatyti, kaip stipriai „minkšto“ BREXIT scenarijus, kurio numato laikytis Teresa Mej, nusilpnins šalies nacionalinę valiutą. Tuo pačiu norisi tikėti, kad jai pavyks užbaigti šį procesą iki galo. Priešingu atveju, mūsų supratimu, atsižvelgiant į tai, kad šalies valdymo institucijose prieštaravimai neuždrausti, yra didelė Jungtinės Karalystės vyriausybės krizės tikimybė, po kurios svaras visiškai nusmuks.

10 Liepa 2018

Vakar, kai didžiausioje pasaulio ekonomikoje (JAV) buvo nedarbo diena, valiutų rinkoje buvo prekiaujama vangiai skirtingomis kryptimis. Pažymėtina Jungtinės Karalystės birželio mėnesio aptarnavimo srities PMI  publikacija – indekso reikšmė buvo geriausia per pastaruosius 8 mėnesius. Šiandien visame pasaulyje normali darbo diena su eiliniu JAV-Kinijos prekybos priešpriešos raundu ir pripildyta makroekonominių naujienų. Manome, kad valiutų rinkoje bus neblogi valiutų porų judėjimai.

5 Liepa 2018

Vakar diena JAV doleriui gali būti persilaužimo diena, nuo kurios prasidės stabili dolerio korekcija po ilgo brangimo valiutų rinkos oponentų atžvilgiu. Nežiūrint to, kad nuo Amerikos prekybos sesijos pradžios pagrindiniai Amerikos akcijų indeksai kilo, dieną jie baigė su minusu pakankamai stipriai krentančio Amerikos valstybės obligacijų pelningumo fone. Po dienos prekybos JAV doleris nusileido visoms pagrindinėms valiutoms, taip pat ir Japonijos jenai.

4 Liepa 2018

Puslapiai

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų