Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Rinkos apžvalga

Trečiadienį valiutų prekyboje atsinaujino plataus masto JAV dolerio puolimas visų pagrindinių valiutų ir aukso atžvilgiu. Kadangi svarbių ekonominių naujienų nebuvo, augti JAV doleriui padėjo ramus užsienio politikos fonas ir, kaip to pasekmė, JAV akcijų indeksų bandymas atkurti savo pozicijas. JAV dešimties metų valstybės obligacijų pelningumas saikingai kilo – jau virš 3 %.

26 Balandis 2018

Vakar valiutų rinkoje prekiaujant ramioje aplinkoje JAV doleris suformavo nedidelę korekciją kitų valiutų rinkos oponentų atžvilgiu.

25 Balandis 2018

Pirmadienį valiutų prekyboje tęsėsi JAV dolerio stiprėjimas visų pagrindinių valiutų ir aukso atžvilgiu. Tą sąlygojo labai geri JAV kovo mėnesio būsto pardavimo antrinėje rinkoje duomenys. Suprasdami, kad JAV dolerio stiprėjimo bangą anksčiau ar vėliau pakeis korekcija,  mes tuo labiau pagal šio ryto pozicijas nematome priežasčių JAV dolerio pardavimui esamomis kotiruotėmis.

24 Balandis 2018

Penktadienį valiutų rinka iš esmės pratęsė ketvirtadienio tendencijas – JAV doleris sustiprėjo visų pagrindinių valiutų ir aukso atžvilgiu, o svaras, atvirkščiai, toliau silpnėjo beveik visų savo valiutų rinkos oponentų atžvilgiu (išskyrus žaliavos valiutas).

23 Balandis 2018

Ketvirtadienio valiutų prekyboje išskirtume bendrą JAV dolerio stiprėjimą ir toliau besitęsiantį svaro silpnėjimą. Bendras JAV dolerio stiprėjimas, krentant, nors ir nesmarkiai, JAV akcijų indeksams bei kylant Amerikos obligacijų pelningumui, atrodė gana keistai. Ieškodami šio „fenomeno“ paaiškinimų, pritartume su mūsų kolegų iš „

20 Balandis 2018

Vakar dienos valiutų rinkos prekyboje mes išskirtume įvykius, susijusius su svaru ir Kanados doleriu. Visi vakar paskelbti Jungtinės Karalystės kovo mėnesio infliacijos rodikliai, kurių svarbiausias buvo vartotojų kainų indeksas (CPI), buvo blogesni nei prognozuota.

19 Balandis 2018

Antradienis buvo sąlyginai ramus – pasaulio visuomenė ilsėjosi nuo agresyvių didžiųjų šalių lyderių pasisakymų. JAV akcijų rinka netruko tuo pasinaudoti ir pradėjo augti, su savimi „pasiimdama“ ir JAV dolerį. Po dienos prekybos JAV doleris sustiprėjo visų pagrindinių valiutų (išskyrus Kanados dolerį ir eurą) bei aukso atžvilgiu.

18 Balandis 2018

Vakar diena neišsiskyrė tarptautine įtampa dėl pastarosios Sirijos raketų atakos (bent jau valstybių, susijusių su šiuo incidentu, vadovų retorikoje). Dėl to Japonijos jenos, Šveicarijos franko ir aukso judėjimas kitų valiutų atžvilgiu buvo nedidelis.

17 Balandis 2018

Per išeigines JAV, Jungtinės Karalystės ir Prancūzijos koalicijos raketos smogė Sirijai (nors tai ir nebuvo suderinta su šių šalių parlamentais). Kadangi savaitgalį visos finansų rinkos nedirbo, tikrąją jų reakciją į šį įvykį bus galima įvertinti tik šiandien. Šiandien stebėsime minėtų šalių parlamentų reakciją. Todėl svaro pozicija mums atrodo labai nestabili, taip pat labai tikėtinas Japonijos jenos stiprėjimas.

16 Balandis 2018

Vakar diena buvo pilna valiutų rinką veikiančių įvykių. Pagrindinis pastarojo meto valiutų porų, susijusių su prieglobsčio aktyvais, (Japonijos jenos, Šveicarijos franko ir aukso) judėjimo iniciatorius Donaldas Trumpas tradiciškai „Twitter“ vakar be kita ko pareiškė, kad Sirijos raketų ataka „iš viso gali būti ne taip greitai“.

13 Balandis 2018

Puslapiai

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • TeleTrade bendradarbiauja su SafeCharge Limited – elektroninių pinigų įstaiga, veikiančią pagal Kipro centrinio banko išduotą leidimą ir priežiūrą, ji taip pat yra pagrindinė MasterCard Europa ir Visa Europa narė. Mes taip pat bendradarbiaujame su Moneybookers ir Neteller, kurie teikia elektroninių piniginių paslaugas ir veikia pagal Finansinės drausmės tarnybos išduotą leidimą bei priežiūrą.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šiuo metu savo paslaugų neteikia JAV piliečiams arba gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų