Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Rinkos apžvalga

Vakar euforija pagrindinėse pasaulio akcijų biržose viršijo ribas. Pagrindinio rinkų neramumo, susijusios su pastarojo meto prekybos konfliktais, kaltininko (omenyje turime JAV) akcijų indeksai – Dou Džonso ir S&P 500 – atnaujino istorines aukštumas. Augo visų pagrindinių pasaulio ekonomikų (išskyrus Kanados) akcijų indeksai. Tokiame fone, laikantis susiklosčiusios prieglobsčio aktyvo reputacijos, JAV doleris buvo išparduodamas visų kitų valiutų, išskyrus Japonijos jeną, atžvilgiu.

21 Rugsėjis 2018

Kai vakar Teresa Mej atsisakė (pagal „Times“ pranešimą) naujojo Mišelio Barnje pasiūlymo, svarstant BREXIT sutartį, svaras per kelias minutes nusmuko žemyn visų kitų valiutų atžvilgiu. „Akmuo“, už kurio užkliuvo, – ir šį kartą buvo Airijos siena Jungtinei Karalystei išstojus iš ES, tai jau grasina tapti Jungtinės Karalystės koalicinės vyriausybės griūties priežastimi.

20 Rugsėjis 2018

JAV ir Kinijos prekybos santykių įtampos, kurią nuo šios savaitės pradžios stebi visas pasaulis, raizgalynė kol kas nesukėlė bent kiek pastebimų neramumų pagrindinėse pasaulio akcijų biržose. Pagrindiniai JAV akcijų indeksai vakar užtikrintai augo, šiandien taip pat kyla ir pagrindiniai Kinijos akcijų indeksai. Tokiame fone vakar ir šiandien stiprėja Australijos doleris visų kitų pagrindinių valiutų atžvilgiu. Imant pavyzdį iš jo, gana solidžiai, nežiūrint pastovaus (nuo vasaros pradžios) pieno produktų kainų indekso kritimo, buvo prekiaujama ir Naujosios Zelandijos doleriu.

19 Rugsėjis 2018

Vakar valiutų rinkos prekyboje eilinį kartą buvo pademonstruotas šiek tiek priklausomas trumpalaikis dėmesys JAV doleriui dėl JAV ir Kinijos prekybos priešpriešos niuansų. Tereikėjo Donaldui Trumpui užsiminti apie 10 procentų muito mokesčio (vietoje 25 procentų) įvedimą naujai Kinijos importo Į JAV „porcijai“, ir rinkai pasirodė, kad gyvenimas gerėja, tad sukilo apetitas rizikuoti, ir prasidėjo eilinė JAV dolerio, kurio vaidmuo pastaruoju metu buvo kaip „prieglobsčio valiutos“, išpardavimo banga. Kilti dolerio atžvilgiu ypač sekėsi svarui. Palaikomas žiniasklaidos priemonių (vakar Europos ir britų leidiniuose stebėjome TEIGIAMŲ sutarties sudarymo atžvilgiu (omenyje turime sutarties dėl BREXIT pasirašymą, ypač palengvinančią prekybos santykius tarp Jungtinės Karalystės ir ES) publikacijų bangą), pavyzdžiui, GBPUSD poroje svaras pramušė svarbų psichologinį 1,31 lygį.

18 Rugsėjis 2018

Mūsų nuomone, penktadienio prekyba valiutų rinkoje viską sustatė į savo vietas.  Santykinį JAV dolerio silpnumą, susijusį su nelabai gerais rugpjūčio mėnesio JAV ekonomikos infliacijos rodikliais, paskelbtais praėjusios savaitės trečiadienį–ketvirtadienį, pakeitė dolerio stiprėjimas visų kitų pagrindinių valiutų atžvilgiu.

17 Rugsėjis 2018

Pagal paskelbtus posėdžių rezultatus nei Anglijos bankas, nei Europos CB savo pinigų politikos techninių parametrų nepakeitė, tai yra nepakeitė nei palūkanų normų, nei suplanuotų kiekybinio skatinimo programų. Anglijos bankas pakartojo, kad „bet koks būsimas banko palūkanų normų didinimas, greičiausiai, bus laipsniškas ir ribotas“.

14 Rugsėjis 2018

Vakar diena (pirmą kartą per pastarąsias kelias prekybos dienas) nepasižymėjo garsiais pasisakymais dėl galimų BREXIT perspektyvų, tad valiutų rinka turėjo galimybę visapusiškai įvertinti JAV makroekonominių naujienų įtaką.

13 Rugsėjis 2018

Derybų dėl BREXIT optimistų ir skeptikų informacinė priešprieša, tiesiogiai veikianti svaro kurso svyravimus, vakar įgijo naujų atspalvių. Taigi, valiutų rinka praplėtė dalies konservatorių (omenyje turimi asmenys iš Jungtinės Karalystės konservatorių viršūnėlės) suokalbio prieš Teresą Mej pažinimą. Dėl to svaras nustojo augti kitų valiutų atžvilgiu ir netgi bandė leistis.

12 Rugsėjis 2018

Artėjantys numatyti Jungtinės Karalystės išstojimo iš ES terminai vis labiau psichologiškai veikia rinkas. Vakar valiutų rinka tapo eilinės audringos Jungtinės Karalystės valiutos augimo bangos vien tik dėl vyriausiojo ES derybininko dėl BREXIT Mišelio Barnje prielaidos, „kad jeigu būsime realistais, tai susitarimas gali būti suderintas per 6 arba 8 savaites“, liudininke.

11 Rugsėjis 2018

Penktadienį paskelbti neblogi JAV rugpjūčio mėnesio nežemės ūkio srityje dirbančiųjų ir darbo užmokesčio duomenys dolerio pirkėjams įkvėpė pasitikėjimo, o besitęsianti JAV ir Kinijos prekybos priešprieša, toliau slegiančiai veikdama akcijų, pirmiausia, tiesioginių dalyvių – JAV ir Kinijos – rinkas, pagal neseniai susiformavusį mechanizmą, taip pat palaikė JAV dolerį, tuo pat metu silpnindama Australijos, o kartu ir Naujosios Zelandijos dolerį.

10 Rugsėjis 2018

Puslapiai

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų