Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Praktiniai mokymai

Atidarykite nemokamą bandomąją 50 000 JAV dolerių sąskaitą!

Privatumo politika

Klientams, užsirašiusiems į mūsų mokymus, siūlome pasinaudoti unikalia galimybe kurti ir bandyti pelningas prekybos strategijas bandomojoje sąskaitoje. Mes jums suteikiame 50 000 JAV dolerių bandomąją sąskaitą, kurioje jūs prekiausite, nerizikuodami savo pinigais.

Išbandę savo prekybos strategiją bandomojoje sąskaitoje, Jūs galėsite pabandyti uždirbti ir realioje sąskaitoje. Klientams, atidarantiems realią prekybos sąskaitą, mes siūlome papildomai 12 % nuo depozito per metus.

Mūsų privalumai:

  • prekyba bandomojoje sąskaitoje be rizikos;
  • realios rinkos kotiruotės;
  • prekyba daugiau nei 80 valiutų porų, auksu, sidabru, nafta ir kt.;
  • bandomosios sąskaitos prieiga 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę;
  • mūsų vadybininkų palaikymas.

Atidarykite nemokamą
bandomąją 50 000 JAV dolerių
sąskaitą!

Privatumo politika

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

  • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

    TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

    TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

    Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

  • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

  • TeleTrade bendradarbiauja su SafeCharge Limited – elektroninių pinigų įstaiga, veikiančią pagal Kipro centrinio banko išduotą leidimą ir priežiūrą, ji taip pat yra pagrindinė MasterCard Europa ir Visa Europa narė. Mes taip pat bendradarbiaujame su Moneybookers ir Neteller, kurie teikia elektroninių piniginių paslaugas ir veikia pagal Finansinės drausmės tarnybos išduotą leidimą bei priežiūrą.

    Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

  • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

    TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šiuo metu savo paslaugų neteikia JAV piliečiams arba gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų