Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Atsakomybės ribojimas

Visa skelbiama medžiaga, įskaitant duomenis, kotiruotes ir grafikus, yra tik informacinio pobūdžio, nes TeleTrade teikia tik klientų pateiktų pavedimų vykdymo paslaugas. Visos jums pateiktos prekybos idėjos yra tik bendros rinkodaros ir (arba) informacinės, ir (arba) mokomojo pobūdžio priemonės. Jos nėra ir neturėtų būti suprantamos nei kaip investavimo patarimai, nei kaip rekomendacija pirkti ar parduoti kurią nors finansinę priemonę, nei kaip skatinimas sudaryti kurį nors sandorį ar atlikti kitą teisinį veiksmą.

Buvę ar sumodeliuoti ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų garantas, o prognozių indikatoriai nepateikia patikimų ateities veiksmų instrukcijų. Paskelbta medžiaga nėra parengta pagal teisinius reikalavimus, užtikrinančius nepriklausomus investicijų tyrimus, tad jai netaikomas draudimas sudaryti sandorius prieš paskelbiant investicijų tyrimą. Paskelbtą informaciją TeleTrade gauna iš šaltinių, kurie laikomi patikimais ir tiksliais, tačiau nėra jokių tai patvirtinančių garantijų. Čia pateikiama informacija, duomenys ar nuomonės gali keistis be išankstinio įspėjimo.

TeleTrade neprisiima jokios atsakomybės ir negarantuoja informacijos tikslumo, aktualumo, atitikimo ar išsamumo, taip pat neprisiima jokios atsakomybės dėl jokių nuostolių ar žalos, įskaitant, bet neapsiribojant, bet kokį pelno praradimą, kurie gali tiesiogiai ar netiesiogiai atsirasti pasitikėjus šia informacija ir ją panaudojus.


Atgal

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų