Prekiaukite kriptovaliutomis „TeleTrade“ aikštelėje

Atgalinio skambučio užklausa

Aš suprantu ir sutinku su Privatumo politika, taip pat sutinku, kad „TeleTrade“ apdorotų mano asmeninius duomenis, tokius kaip vardas, pavardė bei kontaktiniai duomenys, ir susisiektų su manimi dėl
Prekiaukite kriptovaliutomis su „TeleTrade“ – makleriu, kurio veiklą reglamentuoja ES teisės aktai Siūlome pasirinkti iš šių priemonių
 • BTCUSD Bitcoin vs US Dollar
 • BCHUSD Bitcoin Cash vs US Dollar
 • LTCUSD Litecoin vs US Dollar
 • ETHUSD Ethereum vs US Dollar
 • DSHUSD Dashcoin vs US Dollar
 • XMRUSD Monero vs US Dollar
 • XRPUSD Ripple vs US Dollar
 • ZECUSD ZCash vs US Dollar

Jeigu norite išsamesnės informacijos, prašome užsiregistruoti!

 • Kas tai yra kriptovaliutos?

  Kriptovaliutos – tai skaitmeninės valiutos, kurių nereguliuoja bankai arba kitos finansinės institucijos.

 • Kodėl verta rinktis prekiauti kriptovaliutomis su „TeleTrade“?

  „TeleTrade“ – jau du dešimtmečius įvairiose pasaulio šalyse veikiantis makleris, kurio veiklą reglamentuoja ES teisės aktai, tad galite būti tikri, kad prekiausite su 100 procentu patikimu makleriu. Be to, „TeleTrade“ įmonei apdovanojimus ne kartą skyrė svarbiausios pasaulio finansų institucijos.

  Kodėl prekiauti kriptovaliutomis su „TeleTrade“ vertėtų pradėti jau šiandien:

  • - įspūdingas kriptovaliutų pasirinkimas,
  • - išsami analitika,
  • - daugiakalbė klientų palaikymo tarnyba 24/5.
 • Kas yra „Bitcoin“?

  „Bitcoin“ (BTC) yra pirmoji skaitmeninė valiuta, kurią 2009 metais sukūrė Satoši Nakamoto ir pasauliui šią koncepciją pristatė kaip kriptovaliutą.

 • Kas yra „Bitcoin Cash“?

  „Bitcoin Cash“ (BCH) – „Bitcoin“ atmaina, kuri buvo pradėta naudoti 2017 m. rugpjūčio 1 d. ir sąlygojo naujos blokų grandinės (angl. blockchain) su kitomis taisyklėmis suformavimą.

 • Kas yra „Dashcoin“?

  „Dashcoin“ (DSH) – kriptovaliuta, atsišakojusi nuo „Bitcoin“, siekiant, kad būtų užtikrinti greitesni ir labiau anoniminiai prekiautojų sandoriai. „Dashcoin“ sukurta, kad būtų išspręstos tam tikrų silpnų „Bitcoin“ vietų problemos.

 • Kas yra „Ethereum Classic“?

  „Ethereum Classic“ (ETC) – decentralizuota atvirojo kodo platforma, veikianti išmaniųjų kontraktų (angl. smart contracts) pagrindu. Kitaip sakant, programos, veikiančios tiksliai taip kaip užprogramuota, atmetant prastovų, cenzūros, sukčiavimo arba trečiųjų šalių įsikišimo galimybes.

  „Ethereum Classic“ – tai patobulinta pirminė „Ethereum“ blokų grandinė, tipinė nepakeistos istorijos išsaugojimo versija, be išorinio įsikišimo ir subjektyvaus sandorio keitimo galimybės.

 • Kas yra „Ethereum“?

  „Ethereum“ (ETH) – decentralizuota programinė platforma, suteikianti galimybę kurti išmaniuosius kontraktus (angl. scripting) ir paskirstytąsias programas (angl. Distributed Applications) ir galimybę jiems funkcionuoti be prastovų, sukčiavimo arba trečiųjų šalių kontrolės ar įsikišimo.

  „Ethereum“ – tai kažkas daugiau, nei paprasčiausia platforma, tai yra programavimo kalba („Turing complete“), veikianti blokų grandinėje (angl. blockchain) ir padedanti kurti bei publikuoti paskirstytąsias programas. „Ethereum“ potencialaus pritaikymo spektras labai platus.

 • Kas yra „Litecoin“?

  „Litecoin“ (LTC) „Bitcoin“ modelio pagrindu sukūrė Čarlis Li – Masačusetso technologijos instituto absolventas ir buvęs „Google“ inžinierius. „Litecoin“ nuo „Bitcoin“ skiriasi šiais aspektais: greitesniu blokų kūrimu ir specialių algoritmų (angl. scrypt) naudojimu kaip darbo schemos įrodymu.

  „Litecoin“ pagrindas – pasaulinis atvirojo kodo mokėjimo tinklas, kurio nekontroliuoja jokia centrinė institucija.

 • Kas yra „Monero“?

  „Monero“ (XMR) – atvirojo kodo kriptovaliuta, sukurta 2014 metais, didelį dėmesį skiriant konfidencialumui, decentralizacijai ir apimčiai. Patikimumas ir konfidencialumas užtikrinami pritaikius tam tikros rūšies kriptografiją.

 • Kas yra „Ripple“?

  „Ripple“ (XRP) 2012 metais sukūrė Krisas Larsenas (Chris Larsen) ir Džedas Makalebas (Jed McCaleb). „Ripple“ veikia kaip kriptovaliuta, o taip pat kaip skaitmeninis mokėjimo tinklas finansinėms operacijoms atlikti.

 • Kas yra „ZCash“?

  „ZCash“ (ZEC) – kriptovaliuta su decentralizuota blokų grandine (angl. blockchain), tai užtikrina aukštesnį kriptovaliutos naudotojų bei jų sandorių anonimiškumo ir konfidencialumo lygį.

TURITE KLAUSIMŲ?

Mūsų daugiakalbė klientų palaikymo tarnyba pasirengusi jums padėti bet kuriame jūsų prekybos etape 24/5.

Perspėjimas dėl rizikos: TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

Kriptovaliutos – labai nepastovios finansinės priemonės ir jų kainos gali staigiai kisti dėl rinkoje laikinai sumažėjusio likvidumo, dėl naujienų apie reguliavimo tvarkos pakeitimus arba problemų, susijusių su šių valiutų kasybos infrastruktūra. „TeleTrade“ teikia kriptovaliutų CFD priemonių kotiruotes ir vykdo pavedimus tik darbo dienomis (nuo pirmadienio iki penktadienio), tuo tarpu dideli kainų pokyčiai rinkoje gali atsirasti ir savaitgaliais. Kriptovaliutų kainų nustatymas neatitinka tradicinio bazinio vertinimo. Dėl visų šių veiksnių prekyba minėtomis priemonėmis pasižymi papildoma rizika, dėl kurios per trumpą laiką gali susidaryti dideli nuostoliai ir šios priemonės gali netikti mažmeniniams klientams, kurie neturi tinkamų žinių apie šį specifinį produktą. Kriptovaliutų išvestinėms priemonėms netaikoma MiFID ir nėra nustatytos specialios ES teisinės tvarkos, reglamentuojančios tokių produktų prekybą arba užtikrinančios specialią apsaugą pagal Investuotojų kompensavimo fondą.