Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Klientų lėšų sauga

Investicijų Apsauga

Klientų lėšų sauga – svarbiausias TeleTrade uždavinys. Mes siekiame apsaugoti klientų lėšas, pervesdami jas į atskiras pagrindinių tarptautinių bankų sąskaitas ir įgyvendindami rizikos valdymo sistemą, kad būtų išvengta neigiamo investicijų balanso.

Kad mūsų klientų lėšos būtų saugios, mes dirbame pagal šiuos principus:

 1. Atskirtos klientų sąskaitos

  Visos klientų lėšos, pervestos į TeleTrade, yra visiškai atskirtos nuo įmonės lėšų ir yra saugomos atskirose sąskaitose geriausiose Europos bankinėse institucijose. Savo verslo operacijas atliekame vadovaudamiesi aukščiausiais standartais.

 2. Siekiame išvengti neigiamo jūsų investicijų balanso

  TeleTrade taiko pažangiausią stebėsenos ir rizikos valdymo sistemą. Ši sistema stebi kliento balansą, taip siekiama, kad būtų išvengta nuostolių, viršijančių pradines investicijas.

 3. Papildoma apsauga – tai Investuotojų kompensavimo fondo narystė

  TeleTrade, vadovaudamasi Kipro Respublikos įstatymo Nr. 144(1)/2007 nuostatomis, yra Investuotojų kompensavimo fondo (ICF) narė. Tai reiškia, kad mūsų klientai turi teisę kreiptis kompensacijos dėl fondo nario negalėjimo arba nesugebėjimo užtikrinti savo finansinius įsipareigojimus. Pretenzijų reikalavimų užtikrinimas priklauso nuo keleto veiksnių. Atitikimo sąlygas galite pasitikrinti mūsų Investuotojų kompensavimo fondo dokumente.

 4. CySEC reikalavimai

  TeleTrade veikla yra licencijuota ir prižiūrima Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC), bendrovė veikia vadovaudamasi visais ES nustatytais reikalavimais. Mes kruopščiai pateikiame CySEC visas finansines ataskaitas ir veikiame pagal griežtus reikalavimus, pvz.: išlaikyti pakankamą lėšų kiekį.

Pasikonsultuoti

Privatumo Politika

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • TeleTrade bendradarbiauja su SafeCharge Limited – elektroninių pinigų įstaiga, veikiančią pagal Kipro centrinio banko išduotą leidimą ir priežiūrą, ji taip pat yra pagrindinė MasterCard Europa ir Visa Europa narė. Mes taip pat bendradarbiaujame su Moneybookers ir Neteller, kurie teikia elektroninių piniginių paslaugas ir veikia pagal Finansinės drausmės tarnybos išduotą leidimą bei priežiūrą.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šiuo metu savo paslaugų neteikia JAV piliečiams arba gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų