Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Lėšų įdėjimas ir nuėmimas

TeleTrade siūlo aukštus saugumo ir patikimumo standartus. Jeigu jūs turite kokių nors klausimų, susijusių su lėšų įdėjimu ir nuėmimu, prašome susisiekti su mumis, jūs taip pat galite susipažinti su mūsų Lėšų įdėjimo ir nuėmimo politika.

Atkreipkite dėmesį, kad trečiųjų šalių įdėjimai ir nuėmimai yra draudžiami. Pagal mūsų politikos nuostatas visi klientai turėtų pervesti lėšas iš jų vardu registruotų sąskaitų, ar kortelių ar el. valiutos sąskaitų. Visi nuostoliai, susiję su trečiosios šalies mokėjimais, bus priskirti klientui.

Lėšų įdėjimas

TeleTrade banko sąskaitos informacija yra pasiekiama tik registruotiems vartotojams jų Asmeniniame kabinete.

Mes priimame įmokas bet kuria valiuta. Įmoka jūsų pageidaujama valiuta gali būti įskaityta į jūsų prekybos sąskaitą jūsų pasirinkimu eurais arba JAV doleriais pagal keitimo kursą lėšų pervedimo metu.

Lėšų įdėjimo instrukcija:

 1. Prisijunkite prie savo Asmeninio kabineto
 2. Pasirinkite „Lėšų įdėjimą“
 3. Pasirinkite jums patogų būdą
 4. Nurodykite norimą pervesti sumą
 5. Įveskite 3 punkte pasirinkto mokėjimo būdo informaciją (tik lėšų išėmimo atveju), tai yra jūsų banko sąskaitos rekvizitus
 6. Atsiminkite unikalų savo paraiškos numerį – galite jį atsispausdinti
Atkreipkite dėmesį:
Prieš pervesdami pinigus į banką savo sąskaitos papildymui, Asmeniniame kabinete turite sukurti paraišką ir gauti TeleTrade banko sąskaitos rekvizitus – jais galima naudotis tik įdedant lėšas. Prašome vykdyti instrukcijas ir atspausdinti arba išsaugoti informaciją, gautą kuriant paraišką.

Lėšų nuėmimas

Jūs galite pervesti lėšas iš jūsų prekybos sąskaitos į jūsų banko sąskaitą arba į kitą TeleTrade prekybos sąskaitą.

Atkreipkite dėmesį:
Lėšos iš jūsų prekybos sąskaitos gali būti nuimtos tik pagal jūsų asmeninę užklausą. Jūs turite užpildyti lėšų nuėmimo paraišką Asmeniniame kabinete. Su sąlyga, kad jūsų sąskaitoje nurodytos lėšos yra, pinigai bus pervesti į jūsų banko sąskaitą pagal terminus, nustatytus sutartyje, kurią jūs pasirašėte su mumis.

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų