Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Apie įmonę

 • TeleTrade (TeleTrade-DJ International Consulting Ltd)

  yra investicinė įmonė, įeinanti į TeleTrade įmonių grupę ir privatiems asmenims siūlanti platų prekybos priemonių finansų rinkose spektrą. Europoje įmonė veikia vadovaudamasi Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatomis. TeleTrade teikia paslaugas pagal Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) išduotą licenciją Nr. 158/11. Platus atstovybių tinklas veikia 11 ES valstybių.

  TeleTrade grupė įkurta 1994 metais ir yra privati tarptautinė finansinė grupė. Šios grupės biurai ir partneriai veikia 26 pasaulio šalyse.

 • Įmonės naujienos

  Aktualios naujienos, įvykiai ir informacija apie prekybos sąlygų atnaujinimus. TeleTrade siekia teikti kokybišką palaikymą klientams ir aukščiausio lygio paslaugas bet kurioje Europos vietoje. Šiandien mūsų atstovybės veikia 14 Europos valstybių.

 • Atstovybės

  TeleTrade – sparčiai besiplečiantis ženklas ir viena didžiausių investicinių bendrovių Europoje. Šiandien mūsų atstovybės veikia 14 Europos valstybių.

 • Apdovanojimai

  TeleTrade siūlo išskirtinį produktų ir paslaugų asortimentą prekiautojams visame pasaulyje. Mūsų pastoviai pateikiamos naujovės ir atsidavimas kiekvieno kliento poreikiams yra pripažinti žymiausių tarptautinių finansų institucijų.

 • Partneriai

  Argi nebūtų puiku, jeigu galėtumėte dirbti namuose ir uždirbti iš to, ką labiausiai mėgstate daryti? Argi neviliojančiai skamba idėja pradėti savo nuosavą smulkų verslą? Mes turime apdovanojimo vertą pasiūlymą, kuris įgalins jus kontroliuoti savo finansinį gyvenimą ir nesunkiai uždirbti ilgalaikes pajamas.

 • Mūsų paslaugos

  Mes didžiuojamės siūlydami aukščiausio lygio finansines paslaugas, tarp jų įvairius prekybos įrankius ir investavimo produktus, puikiai vertinamus prekybos mokymus, ekspertų rinkos analizę ir specialų klientų palaikymą.

 • Licencijos ir teisės aktų atitiktis

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai Kipro Respublikoje registruota investicinė įmonė (angl. Cyprus Investment Firm – CIF), registracijos Nr. HE272810, licencijos Nr. 158/11, licenciją išdavė Kipro vertybinių popierių ir biržos komisija (CySEC).

 • Licencijuotos finansinės paslaugos

  Šiame skyriuje pateikiama informacija, susijusi su finansinėmis priemonėmis, taip pat investicinėmis ir papildomomis paslaugomis, kurias mes teikiame pagal CySEC licenciją.

 • Klientų lėšų sauga

  TeleTrade svarbiausia klientų lėšų sauga. Mes siekiame užtikrinti, kad mūsų klientų lėšos būtų saugios, laikydami jų pinigus atskirose sąskaitose pirmaujančiuose tarptautiniuose bankuose ir įdiegę rizikos valdymo sistemą su neigiamo balanso apsauga.

Atgalinio skambučio užklausa

Aš suprantu ir sutinku su Privatumo politika, taip pat sutinku, kad „TeleTrade“ apdorotų mano asmeninius duomenis, tokius kaip vardas, pavardė bei kontaktiniai duomenys, ir susisiektų su manimi dėl

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų