Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Finansinės skaičiuoklės

Pasinaudokite mūsų praktinėmis skaičiuoklėmis, kad nustatytumėte visas sandorio detales ir valdytumėte savo sandorių efektyvumą.

Swap Calculator

Priemonė

SĄSKAITOS VALIUTA

APIMTIS (LOTAIS)

Trumpųjų pozicijų svopas (pips):


Ilgųjų pozicijų svopas (pips):

Svopas – tai mokestis už atviros pozicijos laikymą per naktį. Tai dviejų sandorio valiutų palūkanų normų skirtumas, jis nustatomas priklausomai nuo to, ar jūsų pozicija yra ilgoji, ar trumpoji. Svopai skaičiuojami ir taikomi kiekvieną prekybos naktį. Trečiadienio naktį taikomas trigubas svopas, kuris skaičiuojamas už savaitgalį. Įrašykite valiutų porą, kuria norite prekiauti, taip pat sandorio apimtį ir savo sąskaitos valiutą, tada spauskite „Skaičiuoti“, kad apskaičiuotumėte svopo mokestį.

PIP value Calculator

Priemonė

SĄSKAITOS VALIUTA

APIMTIS (LOTAIS)

Punkto vertė:

Punkto vertės skaičiuoklė padės jums apskaičiuoti kiekvienos valiutos, kuria norite prekiauti, pozicijos vertę. Ši informacija svarbi tam, kad galėtumėte apsispręsti, ar verta rizikuoti ir sudaryti sandorį, tai padeda efektyviau valdyti riziką. Jums reikia įrašyti savo pasirinktą valiutų porą, sandorio apimtį, jūsų prekybos sąskaitos valiutą ir spausti „Skaičiuoti“, kad apskaičiuotumėte kiekvieno punkto vertę.

Margin Calculator

Priemonė

SĄSKAITOS VALIUTA

APIMTIS (LOTAIS)

Marža:

Maržos skaičiuoklė – svarbi priemonė, su kuria apskaičiuosite būtiną maržą tam, kad būtų užtikrinta pozicija, kurią norite atidaryti. Tai padeda tinkamai valdyti prekybą ir nustatyti lotų skaičių bei svertą, kad neviršytumėte prekybos sąskaitos balanso. Ši informacija ypač svarbi, siekiant išvengti MARGIN CALL arba STOP OUT. Pasirinkite valiutų porą, kuria prekiaujate, lotų skaičių, svertą ir sąskaitos valiutą. Paspauskite „Skaičiuoti“ ir jums bus automatiškai apskaičiuota jūsų marža.

Profit Calculator

Priemonė

SĄSKAITOS VALIUTA

APIMTIS (LOTAIS)

TRUKMĖ (DIENOMIS)

ATIDARYMO KAINA

UŽDARYMO KAINA

Pelnas:

Suprantama, kad prieš atidarydami poziciją, norėtumėte žinoti, ar jūs iš to uždirbsite, ar prarasite. Pelno skaičiuoklė – tai paprastas įrankis, leidžiantis jums nustatyti prekybos rezultatus. Jūs galite įrašyti skirtingas atidarymo ir uždarymo kainas ir tada palyginti gautus rezultatus. Jums reikia pasirinkti valiutų porą, prekybos apimtį, jūsų sąskaitos valiutą, laikotarpį, kurį norite laikyti atvirą poziciją, nurodyti, ar jūs valiutą parduosite, ar pirksite, taip pat atidarymo ir uždarymo kainas. Tada spauskite „Skaičiuoti“ ir pamatysite potencialų sandorio pelną arba nuostolį.

Currency converter

Į

KIEKIS

Rezultatas:

Valiutų kurso skaičiuoklė yra patogus įrankis, kurio pagalba galite konvertuoti įvairias valiutas. Norėdami pasinaudoti valiutos konverteriu, pasirinkite savo valiutą, valiutą, į kurią norite konvertuoti, ir sumą, kurią norite konvertuoti. Tada spauskite „Skaičiuoti“.

Skaičiuoklės – tai papildomi TeleTrade įmonės įrankiai, naudojami vien tik informaciniais tikslais. Skaičiavimo duomenys imami iš TeleTrade prekybos serverių ir tai gali užtrukti. Dėl tokio galimo vėlavimo ir apytikslių reikšmių, pateikiami skaičiavimo rezultatai gali skirtis nuo aktualių rinkos parametrų reikšmių.

Visa pateikiama medžiaga - tai rinkodaros priemonės, skirtos vien tik informaciniams tikslams ir jų naudojimas gali sąlygoti nuostolius. Praeityje buvę rezultatai nėra patikimas ateities rezultatų indikatorius. Prašome perskaityti visą mūsų atsakomybės ribojimą.

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų