Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Rinkų apžvalga

Authors:
2018-07-18 EURUSD Technical Analysis

18 Liepa 2018 Marios Athinodorou

Disclaimer: Materials, analysis, and opinions contained, referenced or provided herein are intended solely for informational and educational purposes. Personal Opinion of the Author does not represent and should not be construed as a statement or an investment advice made by TeleTrade. All Indiscriminate reliance on illustrative or informational materials may lead to losses. Past performance is not a reliable indicator of future results.

Skaitykite daugiau

XRPUSD Technical Analysis

16 Liepa 2018 Marios AthinodorouBased on the Ichimocu system here we can see that the price is above the cloud meaning that the price seems to be moving up for the time being.

The tekan sen and kijun sen seem to be in a bullish formation giving us another clue that the market may probably continue its bear move.

Skaitykite daugiau

CADCHF Technical view

12 Liepa 2018 Marios Athinodorou


USDJPY : Based on the Ichimocu system we can see that the price seems to be in a bearish mode.

Let's examine the components of the system one by one.

The tekan sen and Kijun sen lines are in bearish formation and below the cloud

The chikou span is below the cloud and the price and the cloud are looking bearish for the time being.

Skaitykite daugiau

GOLD Technical Analysis

11 Liepa 2018 Marios Athinodorou


Gold continue to follow the bearish sentiment, based on the Ichimocu system we can confirm a valid Kumo breakout due to the fact that price is below cloud,Tekan sen and Kijun sen are below the cloud but in bearish formation as well. Chikou span is also below the cloud and below price and the cloud has a spike at the end meaning that the bearish sentiment may continue.

Skaitykite daugiau

GBPUSD Technical view

09 Liepa 2018 Marios Athinodorou


USDJPY : Based on the Ichimocu system we can see that the price seems to be in a bullish mode.

In order to justify that, we examine the components of the system one by one.

The tekan sen and Kijun sen lines seem to be in a bullish formation and above the cloud.

The chikou span is above the cloud and the price and the cloud are looking bullish for the time being.

Skaitykite daugiau

USDJPY Technical view

05 Liepa 2018 Marios Athinodorou


USDJPY : Based on the Ichimocu system we can see that the price seems to be in a bullish mode.

In order to justify that, we examine the components of the system one by one.

The tekan sen and Kijun sen lines seem to be in a bullish formation and above the cloud

The chikou span is above the cloud and the price and the cloud is looking bullish for the time being.

Skaitykite daugiau

Kas svarbiausia rinkoje

 • U.S consumer sentiment slipped in early July but remained nearly equal to the average in the prior twelve months
 • Earnings Season in U.S.: Major Reports of the Week
 • Fed's Kaplan: Could be convinced of need for fourth rate hike in 2018 depending on outlook
 • Fed: Prospective economic conditions call for further gradual removal of monpol accommodation
Liepa 2018
 • 2018
 • 2017
 • 2016
 • 2015
 • 2014
 • 2013
 • 2012
 • 2011
 • 2010
 • 2009
 • 2008
 • 2007
 • 2006
 • 2005
 • 2004
 • 2003
 • 2002
Pir
Ant
Tre
Ket
Pen
Šeš
Sek
1
2
3
4
5
6
7
8
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kotiruotės

 1. Visa pateikiama medžiaga yra rinkodaros komunikacija, skirta tik informaciniams tikslams ir jos naudojimas gali sąlygoti nuostolius. Buvę rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų indikatorius. Prašome perkaityti visą mūsų atsakomybės ribojimą.

 2. Atsakomybės dėl pateikiamų kotiruočių ribojimas: visų kotiruočių šaltinis yra TeleTrade prekybos serveris. Šios informacijos perdavimas į svetainę gali vėluoti. Visos kotiruotės yra pateikiamos tik rinkodaros bei informacijos tikslais ir dėl aukščiau paminėtų techninių priežasčių negali būti laikomos patikimu informacijos šaltiniu. TeleTrade, pateikdama kotiruotes, jokių investavimo patarimų neteikia ir neprisiima jokios atsakomybės dėl nuostolių ar žalos, galinčios kilti dėl šio turinio naudojimo, negebėjimo prisijungti prie svetainės arba dėl pavėluotai ar visai negautos bet kokios šioje svetainėje teikiamos informacijos. Prašome perkaityti visą mūsų atsakomybės ribojimą.

Visa pateikiama medžiaga - tai rinkodaros priemonės, skirtos vien tik informaciniams tikslams ir jų naudojimas gali sąlygoti nuostolius. Praeityje buvę rezultatai nėra patikimas ateities rezultatų indikatorius. Prašome perskaityti visą mūsų atsakomybės ribojimą.

begin

Puslapiai

end

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų