Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Naujienų archyvas

Rodyti:
08 Birželis 2018

„TeleTrade“ įmonė atnaujino mobiliųjų įrenginių „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“ veikiančių su iOS 8.0 arba naujesne versija, programą „TeleTrade analitika“.

05 Birželis 2018

2018 m. birželio 4 d. „TeleTrade“ įmonė papildė prekybos priemonių sąrašą ir pridėjo 6 naujas metalų CFD priemones: auksą ir sidabrą su Australijos doleriu, Šveicarijos franku ir svaru sterlingų.

05 Birželis 2018

Siekiant pagerinti „TeleTrade“ serverių kokybę ir stabilų veikimą, 2018 m. birželio 9–10 d. įmonės serveriuose bus atliekami techniniai darbai.

30 Gegužė 2018

Siekiant pagerinti „TeleTrade“ serverių kokybę ir stabilų veikimą, 2018 m. birželio 2–3 d. įmonės serveriuose bus atliekami techniniai darbai.

22 Gegužė 2018

Gerbiamieji „TeleTrade“ klientai, atkreipiame jūsų dėmesį į CFD priemonių prekybos sesijos tvarkaraščio pakeitimus 2018 m. gegužės 28 d. dėl JAV minimos Atminimo dienos.

07 Gegužė 2018

Gerbiamieji klientai!

„MetaQuotes“ įmonė, sukūrusi „MetaTrader“ prekybos platformą, įspėja, kad naudotojai, prieš įdiegdami savo kompiuteriuose eilinį didelį „Windows“ operacinės sistemos naujinimą.

25 Balandis 2018

Gerbiamieji klientai, 

atkreipiame dėmesį, kad gegužės mėnesio švenčių Rusijos Federacijoje metu – 2018 m. gegužės 1, 7 ir 9 d. – kai kurių priemonių prekybos sesijos vyks pagal kitokį tvarkaraštį.

10 Balandis 2018

Gerbiamieji klientai,

dėl didelio kainų kintamumo rinkoje nuo 2018 m. balandžio 13 d. didinami USDRUB ir EURRUB minimalūs maržos reikalavimai. Kad būtų išlaikyta šių prekybos priemonių pozicija, nustatomas 5 % galimas minimalus maržos reikalavimas (kreditinis svertas 1:20).

Linkime jums sėkmingos prekybos! 

Jūsų „TeleTrade“

26 Kovas 2018

Gerbiamieji „TeleTrade“ klientai,

atkreipiame dėmesį, kad dėl Šv. Velykų 2018 m. kovo 29 d.–balandžio 2 d. bus pakeistas CFD priemonių prekybos tvarkaraštis.

20 Kovas 2018

Gerbiamieji klientai,

Dėl to, kad nuo 2018 m. kovo 25 d. kai kurios Europos šalys pereina prie vasaros laiko, keičiami prekybos sesijų tvarkaraščiai.

Indeksų CFD EUR50, FRA40, GER30 ir UK100 priemonių prekybos sesijos vyks nuo 8.00 iki 22.00 val. (UTC+2 laiku).

Prašome prekiaujant atsižvelgti į šiuos pakeitimus. 

Priemonių nustatymai bus paskelbti mūsų svetainės prekybos sąlygų skyriuje.

„TeleTrade“

Puslapiai

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2018 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų