Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Naujienų archyvas

Rodyti:
13 Liepa 2017

Kodėl nusprendėte prekiauti valiutų rinkoje, investuoti? Ar tai pagrindinė Jūsų veikla?
Kurį laiką domėjausi naujovėmis rinkoje, ieškojau veiklos, kuria galėčiau užsiimti savo malonumui, ir kuri neštų papildomas pajamas. Prekiavimas valiutų rinkoje buvo kažkas naujo, neįprasto ir įdomaus. Tai ir patraukė mano dėmesį. Šiuo metu dedu visas pastangas, kad tai taptų pagrindine mano veikla, todėl jai skiriu didžiąją savo laiko dalį.

05 Liepa 2017

Gerbiamieji klientai,

nuo 2017 m. liepos 17 d. standartinėse sąskaitose keičiamos visų priemonių prekybos sąlygos: priemonių kaina bus formuojama, atsižvelgiant į pirkimo ir pardavimo rinkos kainas, be tarpininkų. Tokiu būdu, standartinėje sąskaitoje visiems klientams nustatomas plaukiojantis spredas, atitinkamai „Bid“ ir „Ask“ kainos kis nepriklausomai viena nuo kitos.

„TeleTrade“ taip pat padidins valiutų rinkos priemonių kotiruočių tikslumą nuo 2/4 ženklų iki 3/5 ženklų po kablelio.

04 Liepa 2017

Gerbiamieji klientai,

informuojame jus, kad nuo 2017 m. liepos 1 d. programoje „Kaupiamoji depozito premija“ keičiamos aktyvios prekybos sąlygos „TeleTrade“ VIP klientams. Kaupiamosios premijos dydis bus:

 • 12 % per metus VIP klientams,
 • 13 % per metus  VIP GOLD klientams,
 • 14 % per metus  VIP PLATINUM klientams.

Prekyba realioje sąskaitoje bus laikoma aktyvia tik tada, kai prekybos operacijų mėnesio apimtis bus ne mažiau 1 loto kiekvienam 1000 JAV dolerių.

26 Birželis 2017

Gerbiamieji „TeleTrade“ klientai,

atkreipiame jūsų dėmesį, kad 2017 m. liepos 3-4 d. keičiamas CFD priemonių prekybos sesijų tvarkaraštis dėl JAV Nepriklausomybės dienos šventės.

2017 m. liepos 3 d. CFD priemonių prekybos sesijų tvarkaraščio pakeitimai

07 Birželis 2017

Gerbiamieji „TeleTrade“ klientai, 
atkreipiame jūsų dėmesį, kad keičiasi prekybos sesijų tvarkaraštis:
2017 m. birželio 12 d. nebus prekiaujama CFD USDRUB priemone.
„TeleTrade“

05 Birželis 2017

Gerbiamieji „TeleTrade“ klientai,

informuojame jus, kad 2017 m. birželio 5 d. keičiasi CFD priemonių prekybos sesijų tvarkaraštis

 – dėl Vokietijos valstybinės šventės.

CFD priemonių prekybos sesijų tvarkaraščio pakeitimai 2017 m. birželio 5 d.

Priemonė

Trumpinys

Prekybos sesijos pradžia

Prekybos sesijos pradžia

31 Gegužė 2017

Gerbiamieji klientai,

informuojame jus, kad nuo 2017 m. birželio 1 d. TeleTrade VIP klientams keičiamos aktyvios prekybos sąlygos pagal programą „Kaupiamoji depozito premija“. Prekyba realioje sąskaitoje bus laikoma aktyvia tik tuo atveju, jeigu mėnesio prekybos operacijų apimtis bus ne mažesnė, kaip 2 lotai kiekvienam 1000 JAV dolerių.

Aktyvios prekybos sąlygų pagal programą „Kaupiamoji depozito premija“ įvykdymas už 2017 m. birželio mėnesį pagal naujas taisykles bus skaičiuojamas 2017 m. liepos mėnesį.  

Jūsų TeleTrade

24 Gegužė 2017

Gerbiamieji „TeleTrade“ klientai,

atkreipiame jūsų dėmesį, kad 2017 m. gegužės 29 d. keičiasi CFD priemonių prekybos sesijų tvarkaraštis dėl JAV minimos Atminimo dienos.

CFD priemonių prekybos sesijų tvarkaraščio pakeitimai 2017 m. gegužės 29 d.

22 Gegužė 2017

Gerbiamieji klientai,

informuojame, kad, siekiant suvienodinti prekybos sąlygas ir taikyti geresnę prekybos patirtį, 2017 m. birželio 5 d., 00.00–01.00 val. (UTC+2), bus pakeisti tam tikrų „TeleTrade“ valiutų rinkos priemonių sutarčių dydžiai.

28 Balandis 2017

Gerbiamieji „TeleTrade“ klientai,

atkreipiame jūsų dėmesį, kad nuo 2017 m. gegužės 1 d. iki 9 d. bus pakeistas CFD priemonių prekybos sesijų tvarkaraštis:

2017 m. gegužės 1, 8 ir 9 d. nebus prekiaujama USDRUB valiutų poros CFD,

2017 m. gegužės 1 d. nebus prekiaujama UK100, GER30, FRA40, EUR50 indeksų CFD;

2017 m. gegužės 1 d. nebus prekiaujama BMW, DBK, SIE, VOW3 akcijų CFD.

„TeleTrade“

Puslapiai

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2017 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • TeleTrade bendradarbiauja su SafeCharge Limited – elektroninių pinigų įstaiga, veikiančią pagal Kipro centrinio banko išduotą leidimą ir priežiūrą, ji taip pat yra pagrindinė MasterCard Europa ir Visa Europa narė. Mes taip pat bendradarbiaujame su Moneybookers ir Neteller, kurie teikia elektroninių piniginių paslaugas ir veikia pagal Finansinės drausmės tarnybos išduotą leidimą bei priežiūrą.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šiuo metu savo paslaugų neteikia JAV piliečiams arba gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų