Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Naujienų archyvas

Rodyti:
13 Kovas 2019

Gerbiami klientai,
2019 m. Kovo 14 d. Bus atlikti tam tikri TELETRADE INVEST TERMINŲ IR SĄLYGŲ pakeitimai:

4.3 ir 4.4 punktai bus pakeisti.

Visos kitos TELETRADE INVEST sąlygos ir nuostatos lieka nepakitusios.

Čia galite rasti naują TELETRADE INVEST TERMINŲ IR SĄLYGŲ versiją.

Pagarbiai
„TeleTrade“ komanda

11 Vasaris 2019

Dear customers!

TeleTrade continues its business strategy regarding transition to online work with clients. Like most other brokers, TeleTrade’s activity will be centralized and will be carried out through the main company in Cyprus. In this regard, customer support will be provided through a Client Page or by email: support@teletrade.eu. The Representative Office in Lithuania and the office in Vilnius will be closed.

Best regards,
TeleTrade

15 Sausis 2019

Atkreipiame dėmesį, kad dėl Martino Liuterio Kingo dienos minėjimo JAV 2019 m. sausio 21 d. bus pakeistas CFD priemonių prekybos tvarkaraštis.

14 Sausis 2019

Atkreipiame jūsų dėmesį, kad 2019 m. sausio 15 d. vyks balsavimas dėl Jungtinės Karalystės išstojimo iš Europos Sąjungos (BREXIT). Tai gali sąlygoti įvairių prekybos priemonių likvidumo sumažėjimą ir atitinkamą spredų bei kainų kintamumo padidėjimą.

05 Sausis 2019
Nuo 2019 m. sausio 2 d. „Barrick“ bendrovė Niujorko akcijų biržoje trumpinį ABX pakeitė į GOLD. Šiuo metu GOLD yra Amerikos depozitinių akcijų „Randgold“ trumpinys, jomis prekiaujama NASDAQ biržoje. Muo pirmadienio, 2019 m. sausio 7 d., mūsų klientai galės prekiauti su GOLD.K simboliu, kurio pagrindas ABX. ABX trumpinio kotiruotės nebebus pateikiamos.
18 Gruodis 2018

Gerbiamieji „TeleTrade“ klientai

atkreipiame jūsų dėmesį į prekybos tvarkaraščio pakeitimus per Šv. Kalėdas ir Naujuosius Metus.

19 Lapkritis 2018

Atkreipiame jūsų dėmesį, kad dėl JAV Padėkos dienos 2018 m. lapkričio 22-23 d. keičiasi CFD priemonių prekybos sesijų tvarkaraštis.

19 Lapkritis 2018

informuojame jus, kad lapkričio 15 d. „Bitcoin Cash“ (BCH) monetos buvo padalintos į „Bitcoin SV“ (BSV) ir „Bitcoin ABC“ (BAB) monetas.

10 Spalis 2018

Spalio 2 d. „Microsoft“ oficialiai išleido eilinį didelį operacinės sistemos atnaujinimą – „Windows 10 October 2018 Update“ (1809 versija). Instaliavus šiuos atnaujinimus, pasikeis konfigūracija ir šifravimo raktai, taip kaip tai vyksta instaliuojant naują „Windows“ OS.

24 Rugpjūtis 2018

Gerbiamieji klientai,

primename, kad 2018 m. rugsėjo 3 d. JAV bus minima Darbo diena. Tai sena tradicija ir visose valstijose ši diena yra išeiginė, todėl ir biržos šią dieną nedirba. Dėl to prašome atkreipti dėmesį į šiuos CFD priemonių prekybos tvarkaraščio pakeitimus 2018 m. rugsėjo 3 d.

Puslapiai

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų