Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Teletrade News

Rugpjūtis 2018 24

2018 m. rugsėjo 3 d. CFD priemonėmis bus prekiaujama pagal pakeistą tvarkarštį

Gerbiamieji klientai,

primename, kad 2018 m. rugsėjo 3 d. JAV bus minima Darbo diena. Tai sena tradicija ir visose valstijose ši diena yra išeiginė, todėl ir biržos šią dieną nedirba. Dėl to prašome atkreipti dėmesį į šiuos CFD priemonių prekybos tvarkaraščio pakeitimus 2018 m. rugsėjo 3 d.

Priemonės Trumpiniai Prekybos sesijos pradžia* Prekybos sesijos pabaiga*
Akcijų CFD Visi Neprekiaujama
ETF CFD Visi Neprekiaujama
Indeksų CFD US500, USTech100, US30, J225 00.00 val. 19:00 val.
Žaliavų CFD USCrude, UKBrent, USGas 02:00 val. 19:00 val.
Metalų CFD Visi 00:00 val. 19:00 val.
Kriptovaliutų CFD Visi 00:00 val. 19:00 val.

* Prekybos sesijų laikas - „TeleTrade“ prekybos laikas (UTC+2)

„TeleTrade“ linki jums sėkmingos prekybos!

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų