Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

Teletrade News

Rugpjūtis 2018 03

Svarbiausios šios ir praėjusios dienos naujienos

Anglijos banko pinigų politikos komitetas vakar vienbalsiai nubalsavo UŽ palūkanų normos didinimą, tokiu vieningumu šiek tiek nustebindamas rinką. Kaip mes suprantame, tokios staigios didžiosios daugumos komiteto narių nuotaikos kaitos priežastis slypi atsiradusiame įsitikinime, kad „artimiausius 3 metus infliacija bus didesnė kaip 2 procentai“, o dėl to kilo ekonomikos perkaitimo grėsmė. Nors, iš tiesų, pabrėžtume, kad infliacijos tikslas pasiektas, labiausiai, dėl padidėjusių naftos kainų, tad tik geri darbo rinkos duomenys įkvepia tam tikro optimizmo BREXIT problemų fone. Viso to rezultatas – greitas, bet neilgas svaro brangimas valiutų rinkoje. O kai rinka išgirdo, kad „jeigu prognozės bus teisingos, tai Anglijos bankas, TIKRIAUSIAI, TURĖS didinti palūkanų normą, nors ir palaipsniui“, norinčių svarą parduoti kitų valiutų atžvilgiu smarkiai padaugėjo. Ir po dienos prekybos svaro pozicijos visų kitų valiutų atžvilgiu pasidarė daug blogesnės, nei iki paskutiniųjų Anglijos banko sprendimų.

Šiandien, 15.30 val., laukiame informacijos, tradiciškai sąlygojančios padidintą su JAV doleriu susijusių valiutų porų kainų kintamumą – JAV liepos mėnesio darbo rinkos duomenų.

 • EURUSD – besileisdama pora priartėjo prie palaikymo srities, kuri driekiasi iki pat 1,1500. Iki JAV darbo rinkos duomenų paskelbimo svarstome poros pirkimą 1,1500–1,1520 srityje, o poros pardavimą – jai pakilus iki 1,1620.
 • GBPUSD – labai tikėtina, kad pora šiandien toliau kris. Atsižvelgdami į tai, šiandien pirmiausia svarstome poros pardavimą.
 • USDJPY – mūsų nuomone, galimam vakarykščiam poros augimui sutrukdė eilinis Donaldo Trumpo grasinimas Kinijai dar labiau padidinti įvežimo muitą. Šiandien svarstome poros pardavimą ties 112,50, o poros pirkimą – ties 111,15.

Pav. EURUSD 4 valandų grafikas

Pav. GBPUSD 4 valandų grafikas

Pav. USDJPY valandinis grafikas

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2019 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • Kad būtų užtikrintas klientų lėšų saugumas, „TeleTrade“ bendradarbiauja išimtinai tik su valstybės reguliuojamomis finansinėmis įstaigomis. Prašome žiūrėti visą bankų ir mokėjimo paslaugų teikėjų sąrašą, kuriems patikėta apdoroti klientų lėšas.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  „TeleTrade-DJ International Consulting Ltd“ šiuo metu savo paslaugas teikia įvairiose EEE šalyse (išskyrus Belgiją) pagal MiFID nustatytą pasų tvarką, taip pat kai kuriose trečiosiose – ne EEE – valstybėse. Šiuo metu „TeleTrade“ savo paslaugų neteikia JAV piliečiams ir gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų