Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

TeleTrade naujienos

Lapkritis 2017 16

TeleTrade papildo akcijų CFD priemonių sąrašą

Gerbiamieji klientai,

džiaugiamės pranešdami jums, kad nuo 2017 m. lapkričio 15 d. mūsų įmonė papildė akcijų CFD priemonių sąrašą. Jau šiandien galite prekiauti šiomis naujomis priemonėmis.

Visas priemonių sąrašas pateiktas atitinkamame mūsų svetainės skyriuje.

Linkime jums pelningos prekybos!

TeleTrade komanda

 • 16 Lap 2017

  Gerbiamieji klientai,

  džiaugiamės pranešdami jums, kad nuo 2017 m. lapkričio 15 d. mūsų įmonė papildė akcijų CFD priemonių sąrašą. Jau šiandien galite prekiauti šiomis naujomis priemonėmis.

 • 16 Lap 2017

  Gerbiamieji klientai,

  džiaugiamės pranešdami jums, kad nuo 2017 m. lapkričio 15 d. mūsų įmonė papildė akcijų CFD priemonių sąrašą. Jau šiandien galite prekiauti šiomis naujomis priemonėmis.

 • 31 Spa 2017

  Gerbiamieji klientai,

  dėl techninių priežasčių 2017 m. spalio 29 d. investuotojai ir prekiautojai, naudojantys standartines sąskaitas, tarpusavyje neatsiskaitė pagal „TeleTrade Invest“ programą.

 • 30 Spa 2017

  Gerbiamieji klientai,

  atkreipiame dėmesį, kad 2017 m. spalio 31 d. keičiasi indeksų CFD GER30 priemonės prekybos sesijų tvarkaraštis.

  Tą dieną nebus prekiaujama indeksų CFD GER30 priemone dėl Reformacijos dienos šventės.

  Nurodyti pakeitimai galios 2017 m. spalio 31 d., UTC+2 laiku.

  Prašome, prekiaujant atsižvelgti į šias aplinkybes!

  TeleTrade

 • 27 Spa 2017

  Gerbiamieji klientai,

  nuo spalio 29 d. Vakarų Europos šalyse, o nuo lapkričio 5 d. JAV ir Kanadoje CFD priemonių prekybos sesijos prasidės ir baigsis žiemos laiku.

  Prekybos sesijų tvarkaraščio pokyčiai dėl perėjimo prie žiemos laiko įsigalioja Vakarų Europos biržose nuo spalio 29 d., o Šiaurės Amerikos biržose nuo lapkričio 5 d.

  Prašome, sudarant sandorius, atsižvelgti į šias aplinkybes.

  Mūsų svetainės „ Prekybos sąlygų“ skyriuje galite sužinoti naujus priemonių nustatymus.

  Sėkmingos prekybos!

  TeleTrade 

 • 02 Spa 2017

  Gerbiamieji „TeleTrade“ klientai,

  2017 m. spalio 3 d. Vokietijoje bus minimos Vokietijos susivienijimo 27 metinės. Vokietijos susivienijimo diena – svarbi nacionalinė šventė ir yra paskelbta nedarbo diena. Spalio 3 dieną Vokietijos biržos nedirbs, dėl to keičiamas prekybos tvarkaraštis. Spalio 3 d., UTC+2 laiku, indeksų CFD GER30 priemone nebus prekiaujama.

  TeleTrade  

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2017 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • TeleTrade bendradarbiauja su SafeCharge Limited – elektroninių pinigų įstaiga, veikiančią pagal Kipro centrinio banko išduotą leidimą ir priežiūrą, ji taip pat yra pagrindinė MasterCard Europa ir Visa Europa narė. Mes taip pat bendradarbiaujame su Moneybookers ir Neteller, kurie teikia elektroninių piniginių paslaugas ir veikia pagal Finansinės drausmės tarnybos išduotą leidimą bei priežiūrą.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šiuo metu savo paslaugų neteikia JAV piliečiams arba gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų