Paieška

Klientų palaikymas: (+357) 22314160

FOREX IR CFD PREKYBA YRA LABAI RIZIKINGA

TeleTrade naujienos

Rugsėjis 2017 22

„TeleTrade“ analitinę medžiagą dabar galima gauti ir „Viber“ programoje

„TeleTrade“ sukūrė informacinį kanalą „Viber“ programoje.

„TeleTrade“ įmonių grupės informacijos ir analitikos departamentas kiekvieną dieną savo klientams pateikia profesionalią rinkų ir informacijos apžvalgą: „Dow Jones“ agentūros naujienų juostos rinkinį, pranešimus ir reitingus realiu laiku, pagrindinių įmonės analitikų ir valiutų strategų vaizdo apžvalgų nuorodas. Taip pat pateikiama makroekonominė Amerikos, Europos ir Azijos statistika, pagrindiniai pasaulio centrinių bankų vadovų pasisakymų teiginiai.

Apžvalgose rasite viską, ko reikia, kad prekiautojas arba investuotojas galėtų kuo geriau suvokti tendencijas, tai, kokia valiuta turi daugiausia galimybių brangti, o kurios kaina „apsisuks“ arba sumažės. Analitinis kanalas „Viber“ programėlėje leidžia operatyviai gauti informaciją, reikalingą sėkmingam darbui finansų rinkose!

Prie šio kanalo jūs galite prisijungti paspaudę nuorodą.

Detali instrukcija, kaip užsiprenumeruoti „TeleTrade Viber“

 • 22 Rug 2017

  „TeleTrade“ sukūrė informacinį kanalą „Viber“ programoje.

 • 14 Rug 2017

  Norime Jums pristatyti interviu, kuriame savo mintimis apie investavimą dalinasi svarbių klientų aptarnavimo vadybininkas Denisas Medvedevas. Denisas studijavo Juozo Tallat-Kelpšos muzikos konservatorijoje, baigė bakalauro studijas Lietuvos edukologijos universitete ir šiuo metu Vilniaus universitete studijuoja ekonomiką. Denisas konsultuoja potencialius ir esamus klientus investavimo klausimais, taip pat stengiasi įgyti finansų maklerio konsultanto licenciją, o vienas iš jo ateities tikslų – gauti finansų maklerio generalinę licenciją.

 • 31 Rugp 2017

  Susipažinkite su Kauno biuro vadovu, finansų srities lektoriumi, valiutų rinkos prekiautoju Andriumi Mačiu. Andrius valiutų rinka pradėjo domėtis dar prieš septynerius metus. Sukaupęs ilgametę patirtį, išbandęs daugybę mokyklų ir įvairių kursų, jau keletą metų sėkmingai prekiauja. Taip pat domisi naujovėmis, strategijomis, tobulėja ir nori savo mintimis apie investavimą pasidalinti su Jumis.

 • 31 Rugp 2017

  Gerbiamieji „TeleTrade“ klientai,

  informuojame jus, kad 2017 m. rugsėjo 4 d. dėl JAV darbo dienos šventės keičiasi CFD priemonių prekybos sesijų tvarkaraštis.

  CFD priemonių prekybos sesijų tvarkaraščio pakeitimai 2017 m. rugsėjo 4 d.

 • 29 Rugp 2017

  Gerbiamieji klientai,

  „TeleTrade“ tobulina „TeleTrade Invest“ paslaugą ir keičia paslaugos investuotojų ir prekiautojų tarpusavio atsiskaitymo terminus bei periodiškumą. Nuo 2017 metų rugsėjo mėnesio „TeleTrade Invest“ paslaugos investuotojai ir prekiautojai tarpusavyje atsiskaitys vieną kartą per mėnesį, tai bus atliekama paskutinį mėnesio sekmadienį.

  Atkreipiame jūsų dėmesį, kad tarpusavio atsiskaitymo sąlygos, konkrečiai – atsiskaitymo metu negali būti atvirų pozicijų, nesikeičia.

  Pagarbiai,

  „TeleTrade“ komanda

 • 24 Rugp 2017

  Gerbiamieji klientai,

  Nuo 2017 m. rugpjūčio 28 d. „TeleTrade“ investicinėse sąskaitose bus galima sudaryti sandorius su šių grupių priemonėmis: akcijų CFD, žaliavų CFD, indeksų CFD.

  „TeleTrade“ komanda

TeleTrade įmonė, siekdama pagerinti naršymą šioje svetainėje, savo interneto paslaugoms naudoja slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jeigu jūs su tuo nesutinkate, bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaityti daugiau

 • © 2011-2017 TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd yra įregistruota ir Europos ekonominėje erdvėje prižiūrima, kaip tai nustatyta visose ES valstybėse narėse, kuriose teikiamos MiFID direktyvoje nurodytos paslaugos. The Securities Commission of the Republic of Lithuania.

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd – tai registruota Kipro investicinė įmonė (CIF), kurios registracijos Nr. HE272810. Įmonė taip pat turi Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) licenciją Nr. 158/11.

  Įmonės veikla atitinka Direktyvos dėl finansinių priemonių rinkų (MiFID) nuostatas.

 • Informacija šioje svetainėje pateikiama tik pažintiniais tikslais. Visos pateikiamos paslaugos ir informacija gauta iš šaltinių, kurie laikomi patikimais. TeleTrade-DJ International Consulting Ltd (TeleTrade) ir (arba) bet kuri trečia informaciją teikianti šalis teikia paslaugas bei informaciją be jokių garantijų. Naudodami šią informaciją ir paslaugas, jūs sutinkate, kad TeleTrade jokiomis aplinkybėmis nėra atsakinga už jokio asmens ar organizacijos visus ar dalinius nuostolius ar žalą, patirtą pasitikėjus šia informacija ar paslaugomis.

 • TeleTrade bendradarbiauja su SafeCharge Limited – elektroninių pinigų įstaiga, veikiančią pagal Kipro centrinio banko išduotą leidimą ir priežiūrą, ji taip pat yra pagrindinė MasterCard Europa ir Visa Europa narė. Mes taip pat bendradarbiaujame su Moneybookers ir Neteller, kurie teikia elektroninių piniginių paslaugas ir veikia pagal Finansinės drausmės tarnybos išduotą leidimą bei priežiūrą.

  Prašome perskaityti visas mūsų Naudojimo sąlygas.

 • TeleTrade, norėdama padidinti savo lankytojų naršymo efektyvumą, savo interneto svetainėje naudoja slapukus. Naršydami šioje svetainėje, jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Jeigu jūs nesutinkate, tada bet kuriuo metu galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Skaitykite daugiau

  TeleTrade-DJ International Consulting Ltd šiuo metu savo paslaugų neteikia JAV piliečiams arba gyventojams.

Susisiekti su mumis
Dalintis informacija
socialiniuose tinkluose
Interneto
konsultantas
Atgalinio skambučio užsakymas
Į puslapio viršų